0
clear
  • 10Pcs/многу 5.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир Поп 3 OT5025 5025D Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
10Pcs/многу 5.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир Поп 3 OT5025 5025D Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 5.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир Поп 3 OT5025 5025D Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 1955.52
DEN 1858.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
AQIOU
Број На Модел На:
За Алкател Еден Допир Поп 3 OT5025 5025D
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
Алкател
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Алкател Еден Допир Поп 3 OT5025 5025D Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Производи во категоријата

За Леново S850 Екран На Допир Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Екран Осетлив На Допир Поправка Делови

> Не расклопување или промена на структурата на батеријата Нашите цени не вклучувајќи го дестинација ца

T221 Сензор Телефон Замена на Делови За ZTE Сечилото AF3 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел ; Со Следење на Број

ЕПА Technology Co.,Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на инду

> Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина.Црна, Бела За Meiz

За Модел : 5.5" За BQ BQS 5502 BQS5502 ЧеканВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и д

За Xiaomi MI 5 X MI5 X Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир Се

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Hongmi 5 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Екран на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран

За Модел : За Archos 80b Xenon Таблет КОМПЈУТЕРвашиот потребни боја по вашата исплата ,инаку ние ќе се испрати б

100% Тестирани Висок Квалитет За Samsung Галакси Core 2 СМG355 G355 Екран на Допир Digitizer Стакло Замена на Делови Напо

Компатибилна со Моделот : За DOOGEE X6 / X6proВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% прове

Компатибилна со Моделот : За Алкател Поп C9 OT7047Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме

За Meizu М5 Note / Meilan Note5 Забелешка 5 на Екранот на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран на Допир Па

Please wait...