0
clear
  • FEELDO Автомобил CCD Rear View Camera Со 4LED За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Паркинг Копија Камера Полнење #FD-4737
  • -20%
  • -20%
FEELDO Автомобил CCD Rear View Camera Со 4LED За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Паркинг Копија Камера Полнење #FD-4737

FEELDO Автомобил CCD Rear View Camera Со 4LED За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Паркинг Копија Камера Полнење FD-4737

DEN 601.44
DEN 529.00

Достапност
Производот е достапен


Општи Информации Компатибилност За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Спецификации Image Sensor 1/4 инчи CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло Да Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото/Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VP-P,70 OHM) Минимална осветлување 0.01 Лукс/F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа -20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура -40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67/IP68

Кон својствата

Напон:
12V
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
FEELDO
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна

Производи во категоријата

Ве молиме контактирајте со нас на прво пред да давате негативен фидбек Ве молиме проверете со вашиот зе

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Слика Сензор : CCD1 / 3 5.0 Vpp, 75 Ohm 12 Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им по

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П

1 лукс мин, со 4 IR LED Ноќ ВизијаРКА Видео Излез 1 6 M видео фреквенција кабелПред да брод од вашата цел,ние ќе

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Инсталација Iocation : Табличка

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Електронски Shutter : 1 / 60 да 1 / 100,000 секунди 11 Купувачи ве молиме да бидете трпеливи да се чека на пакети, тоа

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера За Тојота Vios 2013~2014За Тојота Kluger 2014~2015 NTSC

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПри

Паркинг Заден Поглед на Камерата за Mazda ATENZA 2014(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави м

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Nissan Обратно Hatchback C11 2006~2013 Резервна копија од Обратна П

Сите парцели ќе бидат испратени во 13 дневна обично по приемот на плаќање (освен викенд и фестивалот)Обич

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8.3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси

[ Купувачот Известување ] 1) сад, Мексико, Австралија, Нов Зеланд купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express

Повратни информации : 1.Ноќ визијаПараметарот : Слика сензори : 1 / 3" CCD БојаТВ Систем : NTSC / PAL( ако сте треба

Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.S / N Сооднос : >48 Db 10 Ако имате проблем или прашање, ве молиме контак

Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање

Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.Баланс На Белата Боја : Auto 13 Ако

8) Некои земји' поштата не обезбедуваат онлајн информации за песната за нормален пост пакети , како што с

Надворешни DAB Радио Антена За Hotaudio Dasaita Серија Quad Core Андроид 5.1.1 Андроид 6.0 Автомобил DVD GPS Единица ИграчAnsw

Видео Излез : 1.Леќи на камерата : 18 Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарн

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

~ СТАБИЛЕН КВАЛИТЕТ+ ДОБАР и Професионална услуга~Универзална HDCCD Задните Видите Обратна Камера за авто

Општи Информации Компатибилност За Fait Ducato (Трета генерација 2006–тековно)За Пежо Боксер (исто Така се нар

Паркинг Заден Поглед Cam ера за porsche Cayenne до 2015(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави мож

Повратни информации : Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку

120° Широк Агол Водоотпорен IR Ноќ Визија Заден Поглед Наназад КамераОваа Боја CMOS Автомобил Rear view Camera е но

Please wait...