0
clear
  • Новодојдените 25mm црно и бело печатење шарени лента DIY подарок заврши фустан додатоци 10 јарди Grosgrain панделки H-00027
  • -20%
  • -20%
Новодојдените 25mm црно и бело печатење шарени лента DIY подарок заврши фустан додатоци 10 јарди Grosgrain панделки H-00027

Новодојдените 25mm црно и бело печатење шарени лента DIY подарок заврши фустан додатоци 10 јарди Grosgrain панделки H-00027

DEN 188.16

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на нашиот магазин
Предмет : grosgrain печатење лента
Материјал : 100% полиестер влакна
Суровини : Увезените суровини grosgrain полиестер влакна Европа зелена high-tech текстилни бои
Процес : преносот на топлината, умре печатење
Пакување : 10 јарди/многу
Слики : сите слики во оваа продавница се направи во реалниот живот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги купат.
Превозот : Таа ги зема околу 15 — 25 дена и тоа може да потрае неколку дена за да имаат строги царински проверки
користете: Децата коса лакови, лакови, минијатурни капи, свадба декорации,d ecorate девојки фустани, фестивали, партии, партијата декорација, итн Забелешка : боја на лентата може да се разликува малку во зависност од причината на екранот

Кон својствата

Тип На Производ:
Панделки
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
лента
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Лента

Производи во категоријата

Превозот (Забелешка)A : цел 7ние слободни брод преку 4 PX Сингапур Пост НП Про,тоа трае околу 1530 работни ден

Ѕвезда Купувачот ЗаштитаНие прифаќаме (Брзо Лесно Безбедност)Нашите производи се со висок согласност с

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(2

Превозот (Забелешка)A : цел 7ние слободни брод преку 4 PX Сингапур Пост НП Про,тоа трае околу 1530 работни ден

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8" (22mm) Grosgrain ЛентаМатеријал : полие

Боја : Како на сликата (како различни Екран, па боја ќе биде малку различен.Ви благодариме за разбирањето

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

добредојдовте на СРЕЌА ZAKKAПредмет : 5 / 8 "(16mm) Жакард ЛентаМатеријал : 100% полиестер.Боја : исто како на слик

Прекрасни Различни 11 МОДЕЛИ вкупно 44 M Grosgrain Лента webbing сатен цртан филм море сидро hairbow Капчиња Чипка Polka

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8" (22mm) Grosgrain ЛентаМатеријал : полие

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)grosgrain лентаМатеријал : полиес

Kewgarden 9mm Бран Grosgrain Лента рачно изработени Лента DIY Bowknot Додатоци Ребрести Панделки 20 m / многу 9mm широк *1m*20

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, с

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификува

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(2

7 / 8" 10 Y Круна Набори Работ Чипка Лента Еластичен Picot Чипка Трим Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ за Беб

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Please wait...