0
clear
  • Фитнес Винил Ѕид Decals Човек Донесе До Тегови Ѕид Налепница Спорт Дома Декорација За Девојки Спална Соба Салата Оркестарот H188
  • -20%
  • -20%
Фитнес Винил Ѕид Decals Човек Донесе До Тегови Ѕид Налепница Спорт Дома Декорација За Девојки Спална Соба Салата Оркестарот H188

Фитнес Винил Ѕид Decals Човек Донесе До Тегови Ѕид Налепница Спорт Дома Декорација За Девојки Спална Соба Салата Оркестарот H188

DEN 336.00
DEN 286.00

Достапност
Производот е достапен


12122940330175536 ѕид налепница US $ 8.09 /парче US $ 9.27 /парче US $ 8.21 /парче US $ 10.45 /парче US $ 6.89 /парче US $ 10.48 /парче US $ 5.85 /парче US $ 9.27 /парче US $ 9.27 /парче US $ 6.92 /парче a. Материјал : животната средина nontoxic пвц;
б. Големина (1 инч =2.54 см ) : 42cm x 56cm; 56cm x 74cm в.Соба : Спална соба, дневна соба, Деца, бебе соба ,Канцеларија
г. Нашите decals се умре сече па нема позадина .Секоја боја на позадина ќе биде вашиот ѕид боја е. Налепница големина прикажани на сликата би можел да биде поголем или помал од големината на вистинскиот објект.
с. Боите може да бидат малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. г .Пакет : Обично вклучува налепница, трансфер филм и настава.

Кон својствата

боја:
Blcak, Сина, Сива, Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Кафеава
Големина:
42x56cm, 56x74cm
Бренд Име:
FARLEOPARD
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
пвц спорт
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
H188
Материјал:
Винил

Производи во категоријата

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отст

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Мала : 33 x 55 cm Медиум : 48 x

Големина (custom sizes достапни по барање)45см ( широк ) x 42cm ( високи )60cm ( широк ) x 56cm (високи)1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I

класична црна цвет лозата пеперутка ѕид налепници кујнски мебел фрижидер дневна соба и спална соба дек

10967 Можеби и вие исто така, сакаатДобредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : M : 42x40cm / 16.5"x15.7"L :

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 50 x 90 смГолем : 60

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : NY403Карактеристики : Екопри

Не само мразам кога не можете да го најдете она што го барате? Сè е уредно сместени во затворени контејне

Материјал : Отстранлив Винил ПВЦКарактеристики : 1, може да се отстрани2, водоотпорен и издржливи винил3,

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : NY404Карактеристики : Екопри

Кога ќе примите ѕид налепници, треба да splice тоа,како мозаик парчиња,надевајќи се дека ќе има среќен пат!

Материјал : Отстранлив Винил ПВЦКарактеристики : 1, може да се отстрани2, водоотпорен и издржливи винил3,

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 43cm X 58cm56cm X 76cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

Материјал : 160g бела обложена хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти,

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 56 x 56 cmГолем : 56 x

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 71cm широк X 42cm високи95cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

Опис На Производот ** Ecofriendly Слатка Дома Декорација **Материјал : Водоотпорен ПВЦГолемина на : 50*70cm( Ве мол

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отст

Целосно плаќање Овие трошоци се на купувачот одговорност.ниска одржување Превозот ќе се организира во

Please wait...