0
clear
  • трговија на големо Оригинални НОВИ за Dell за МЕСТОТО на одржување 11 ПРО T06G t11g 5130 Таблета Полнење Порта PCB Одбор MLD-ДБ-USB Работи Совршено
  • -20%
  • -20%
трговија на големо Оригинални НОВИ за Dell за МЕСТОТО на одржување 11 ПРО T06G t11g 5130 Таблета Полнење Порта PCB Одбор MLD-ДБ-USB Работи Совршено

трговија на големо Оригинални НОВИ за Dell за МЕСТОТО на одржување 11 ПРО T06G t11g 5130 Таблета Полнење Порта PCB Одбор MLD-ДБ-USB

DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен


ГАРАНЦИЈА
1. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи . Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.

Кон својствата

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
KOOLASON
Почетен Датум:
2013
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани-треба ПРОЦЕСОРОТ поддршка
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Број На Модел На:
5130
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Чипсет:
Intel H77
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Меморија канал:
Двојно

Производи во категоријата

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактира

Гаранција : 60 дена ( Започне кога стоката да пристигне)1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата тр

Lapsaipc Рударство Посебен Столб Картичка 1 вклучете го 4 PCIE PCIE Слот ,1 до 4 PCIE Адаптер ,Еден до Четири USB 3.0 Руда

​2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress...

DA00 P6 MB6 D0 578701001 за hp compaq CQ71 G71 Лаптоп Плоча GM45 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОРВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната

Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите бе

Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека

Заливот Трага Нано Itx Motherrboard Со Intel J1900 120mm*120mm STXN39

Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една з

Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални л

целосно тестирани и работи добро3 Но, Превозот, манипулативните и осигурување се брада од страна на клие

Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку

1,рок на Плаќање : T / T и запад унија.2,Гаранција : 30days ( да биде валиден, како што се на cargos)Забелешка : ако на

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека

Врвен квалитет , За HP лаптоп плоча 15 15Р LAA994 P плоча 788289501 лаптоп матичната плоча,100% Тестирани 60 дена гаран

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека

За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас.Испорака : 1 Ние искрено се надевам

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress...

1.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

Ве молиме Посетете ја нашата страница за да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние одгов

Тоа изгледа како нов Whatformsof paymentare достапни за мене?Со Виза Кредитна картичка , Web Money,Qiwi паричник,Western Union,T

Бесплатен превозот (стандард превозот) : од epacket или Кина Пост Регистрирани Воздух Пратката, или DHL ecommerce,

Топла продажба F551 MA X551 MA D550 M плоча за AsX551 MA REV2.Јас ќе се промени превозот начини да ЕМС За нас : Ние сме про

Please wait...