0
clear
  • Нови Лето Мода Бамбус CottonT-Маица Англија Кратко Sleeve Т Кошула Бонбони Бои Секојдневен Маици О-вратот Pullover Блузи Tee Mw094
  • -20%
  • -20%
Нови Лето Мода Бамбус CottonT-Маица Англија Кратко Sleeve Т Кошула Бонбони Бои Секојдневен Маици О-вратот Pullover Блузи Tee Mw094

Нови Лето Мода Бамбус CottonT-Маица Англија Кратко Sleeve Т Кошула Бонбони Бои Секојдневен Маици О-вратот Pullover Блузи Tee

DEN 1265.76
DEN 646.00

Достапност
Производот е достапен


Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за вас.
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот.
2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето.
Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Рамо Должина Биста Ракав S 35 59 82 21 М 36 60 86 22 L 37 61 90 23 XL 38 62 94 24
Пакет Содржина :
1 x, T-Shirt
Производот Се Покаже :

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Жените Маици Mw094
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
ECTIC
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
лето,есен
Стил:
Мода,Тенок,Секојдневен,OL,Англија

Производи во категоријата

За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.За Големина на : Ние продаваме Аз

Драги пријатели : 1 Ние сме фабрика штекер, поддршка капка брод Ако треба да се препродава на нашите прои

Внимание Ве Молиме : BGtomato маици се Азиските големина Тие се помали од Европска големина.Ве молиме избере

Вистински фото : Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воз

Материјал : Tshirt направен од 100% памук, Преку специјални занает обработка направи Дише и Апсорбира потта п

Совети : Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете погол

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

2018 топла продажба Пролет, есен 100% Памук мажите Долги ракави маици тенок pullover Солидна боја со кит Цртан ф

Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе

2017 Жените МОДА Писма Печатени Секојдневен Тмаица Лето Блузи Нова Мода

За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.За Големина на : Ние продаваме Аз

За Да Ги Прилагодите 1 Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте с

Please wait...