0
clear
  • 2 парчиња АЛУМИНИУМСКА Оска Превозници Право & Лево 7034 За РК Traxxas 1/16 E-Revo коса црта на Самитот
  • -20%
  • -20%
2 парчиња АЛУМИНИУМСКА Оска Превозници Право & Лево 7034 За РК Traxxas 1/16 E-Revo коса црта на Самитот

2 парчиња АЛУМИНИУМСКА Оска Превозници Право & Лево 7034 За РК Traxxas 1/16 E-Revo коса црта на Самитот

DEN 671.52
DEN 604.00

Достапност
Производот е достапен


Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги. Ве молиме да се избегне контакт со нас преку е-пошта како Trade Manager порака е најдобар начин да се заштити и на двете страни.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака.
100% Сосема Нов Дел Број : # 7034 Дел Име : Оска превозници, лево и право За РК Traxxas 1 : 16 E-Revo VXL 1 : 16 E-REVO 1 : 16 коса црта 4 WD 1 : 16 Самитот VXL Содржина : 2 buc (што можете да Изберете во БОЈА е она што ќе го добиете)
Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМО
Објектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето. (негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Ако планирате да ни даде неутрален/негативна повратна информација/Ниска оценка повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата. Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24-48 часа.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.
Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.
Ако имате било какви прашања ве молиме да користите ebay Пораки да контактирате со мене
. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации.

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Големина:
1
Број На Модел На:
#7034
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Оска превозници

Производи во категоријата

специфични изјави : Материјал : ПластикаНие ight : 40gПрефрлување на струјата : 15 AКабел должина : 15cm (22 # силик

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име Ние треба тоа к

Radiolink Мини ФОТОГРАФИИ Контрола на Летање на Вибрации на Амортизацијата од страна на Софтвер Atitude Задрже

За 1 / 8 РК автомобил Тешко елоксирани на опрема површината Рѓадоказ за третман на површината на степенит

Спецификација : 20pcs / многу Дијаметар 2.6 / 3.1 / 4.1 мм Кормило Оружје Опрема за Слетување Волан Рака DIY Додато

карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет

DIY sprayer комплет млазницата,пумпа за Вода, Пумпа buck гувернерот,Адаптер, цевкиза 5 L / 10 L / 15 L / 20 L крило оружје

Опис : Ова 3 сечилото влакна засилен најлон пропелер поставен е за РК брод Постојат четири реквизити во о

Mato 1 / 16 Stug III РК Резервоарот Шасија Метал Предната Плоча MT135 Мојот драг пријател , имам сите додатоци на Mato

карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет

алуминиум 30deg (акции) рициново блокови за Traxxas Nitro Slash, Rustler, Slash 2 WD, и Стампедо 2 WDКАРАКТЕРИСТИКИ : CNC машинс

Fly Tower Б А Т контрола на летање кулаинтегрирана контрола на летање се префрлите VTX OSD PDB 4 во 1 ESCза DIY мини кр

Службен вики : вики.doit.сумИме : Серво Центар Рог (или се каже Метал воланот)Материјал : алуминиум легура, п

4pcs Црна 90mm Легура Alluminum Шок Апсорбер Сет За TRX4 AXIAL SCX10 D90 1 / 10 РК Автомобил Роботи Додаток се Искачи на Голе

Продавачот ќе плаќаат поштарина, како и, се Врати превозот надомест надомест е 1 35% од неисправни објект

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизерПакет Количество:2 парчињаМатеријал : МеталОпис : ЦПУ машински 6061T6

Лет 110 E Трупот & Крило Заштита, Кеси За F3 A RC Модел Авион Авионот Сина спецификација : За F3 A 110 E РК Авион Бој

YUKALA Батеријата за WLtoys L333 L343 L353 РК Автомобил играчка автомобил резервни делови 6.4 V 320m Ah батеријата додато

2 S 7.4 V 8520 Надгради 8.5x20mm Мини Coreless Моторни Г.С CCW за DIY Мали QX90 95 LT105 Микро Затворен Трка Quadcopter Четка Г.С...

Запечатени диференцијални случај со Појачани челик пси диференцијални опрема за 2 WD Traxxas Стампедо, Rustler,

За да се префрлате switch 2 тезги За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со инфо

htmlПревозот1).com / payment_method.ако не знаете како да се плаќаат пари,ве молиме погледнете го ова link : http : / / help...

Mato 1 / 16 Stug III РК Резервоарот Метал Барел Муцката MT146 Мојот драг пријател , имам сите додатоци на Mato резерво

Лекција 1 LED Трепка Лекција 2 Ѕвончето Лекција 3 Контрола на LED со копчето Лекција 4 Навалите Switch Лекција 5 L

5 Т 2760 KV Моторни+Програма картичкаКомбо 4 : QUICRUN 10 BL60 ESC +17.• Еднокопче ("SET" копчето на европската социјална

Radiolink Pixhawk PIX APM Лет Контролер Комбо со GPS Носителот M8 N GPS Ѕвончето 4 G SD Картичка Telemetry Модул Монтажа пена•

Please wait...