0
clear
  • Топла 13pcs Преносни резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Скалпел DIY Алатка за Сечење Боја Случаен избор
  • -20%
  • -20%
Топла 13pcs Преносни резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Скалпел DIY Алатка за Сечење Боја Случаен избор

Топла 13pcs Преносни резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Скалпел DIY Алатка за Сечење Боја Случаен избор

DEN 190.08

Достапност
Производот е достапен


Функција :
100% Сосема Нов и Висок квалитет
Материјал : Метал,Пластика
Боја : Како на сликата покажува (Испрати Случаен избор)
Еден монтиран магнетна лента да се одржи ножеви во место
Се справи со должина : 10cm
3 Избрани нож се справува со метални чак,13 избрани ножеви
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет содржина :
1 сет x скулптура нож

Кон својствата

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
Случај
Бренд Име:
Kitbakechen
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
GJ0673-01
Големина:
105mm
Број на Парчиња:
13pcs/set
Пакет боја:
Сина

Производи во категоријата

PDR АЛАТКИ, PULLER, ТPULLE автомобил поправка алатки, pdr алатки, paintless поправка алатки, ракасо цел да се обезбеди

Специфични : 8 во 1 отварање на расклопување алатка за полнење Лесен за употреба и да се справи Направи ва

Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сл Својства : се Користи за да се под

Карактеристики : 1 Бренд Нови Отворање Поправка Алатка Поставени Комплет.2 Мала тежина,удобен за носење.3

2018 Нов Со Филипс Трикрило T6 T8 Со Дупка 3.8 4.5 Завртка Возачот Малку Отворање Поправка Алатка во Собата За Ni

Отворање Pry Алатка За Мобилен Телефон Мобилен Телефон i Phone Екран Случај LCD PDA Лаптоп Поправка / Гитара Из

Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди.00, ние

Нашите предности : Ново Дизајн !!! Супер Квалитет !!! Вие ќе бидете задоволни со тоа !!!Ние и ветуваме на : Мн

105 Степен Десен Агол Вежба Продолжување Месо Тело Брзи Промени Возачот Дупчење Шрафцигер Магнетни 1 / 4" Х

Употреба на сликаОнлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2

Ние само брод да се потврди цел адреси.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачувањ

Мултифункционален Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Складирање Кутија лента со алатки Алатка Кути

46 PCS Stubby Алатки За АвтоСиднеј Сет Со Rachet Шрафцигер Set & Прилагодлив Клуч Сет за Поправка Алатка Комплет За

Откако уплата ве молиме овозможи 48 часа за испраќање на нарачката 35 работни дена за повеќето од НАС / вел

Спецификација : Патување 0850mmОнлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана

7 PC Професионален Водич Подлога за i Phone 7 7 Плус 6 6s 6plsplМагнетни Завртка Чувар на Табелата Мат Мобилен Теле

81во1 Прецизност Шрафцигер Поставите Вајлдер Магнетни Возачот Комплет со 54 Битови Поправка Алатка колек

5pcs / set Компонента складирање кутија IC Компоненти Кутии SMT SMD Вен таи за Полнење КутииМала големина се дос

100% Сосема нов и висок квалитетГолемина : Шрафцигер Поставите 20 x 10 Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши

PDR АЛАТКИ, PULLER, ТPULLE автомобил поправка алатки, pdr алатки, paintless поправка алатки, рака тсо цел да се обезбед

IC Чип Поправка Тенок Нож A8 A9 ПРОЦЕСОР Смена Метална Рачка за i Phone Процесори NAND Флеш Логика Одбор Поправк

4pcs / многу Пластичен Клип Тела Телефон LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung i Pad Мобилен Телеф

Мобилен Телефон на Поправка Алатка LCD Екран Отворање Клешти Pry Алатки Силна Вшмукување Чаша За IPhone, Samsung I

Пластични Столарија Означување Алатка Автоматско Назад Мастило Snap Линија Scriber Прирачник Креда Мастило

Висок квалитет на дрво алатка, на 90 степен клип за столарија рамка, брзо агол клип

BI0003416Спецификација : Бренд новиДебелина : прибл.9.5 mmШирина : прибл.19mmФункција : Со нерѓосувачки челик зав

Голема вашиот уникатен накит, многу кул подарок за вашите семејства и пријателиПакет се вклучени : 1 x ми

3pcs / многу Мобилен Телефон LCD Екран Отворање Вшмукување Чаша За Iphone, Samsung Ipad Таблет LCD Екран НастроенатаПР

Please wait...