0
clear
  • Правоаголни Цврста Површина Камен Ѕид Монтирани Миење Мијалник Cloakroom Камен Ѕид Обесени Миење Слив RS3866
  • -20%
  • -20%
Правоаголни Цврста Површина Камен Ѕид Монтирани Миење Мијалник Cloakroom Камен Ѕид Обесени Миење Слив RS3866

Правоаголни Цврста Површина Камен Ѕид Монтирани Миење Мијалник Cloakroom Камен Ѕид Обесени Миење Слив RS3866

DEN 21600.00

Достапност
Производот е достапен


Внимание Ве Молиме :
Подготовката стоки период за оваа точка треба 15~18days наместо 7days и ве молиме да го потврдите со нас пред да нарачате.
Карактеристики : counter-топ солидна површински басени Облик : правоаголни Не вклучуваат дренажа завршна Површина : мат или сјајна Големина : 500x300x110mm Материјал : цврста површина /вештачки камен Боја : Мет бела OEM : Нашата компанија има професионален R & D тим, може да биде прилагодена според вашите потреби Материјал за животна Средина-пријателски : со користење на природни материјали, научно формула, строги оперативни, не-токсични, не-зрачење, може да се рециклира Долг живот : лесна, апсорпција на вода толку ниско, како 0.034% и долг животен век Пакување : Пакување големина : 690 x 550 x 200mm Нето тежина : 6kg Бруто тежина : 10kg крпа кеси , 3мм ЈП пена , картонска кутија,
Answer : ___________________________ Note : Оваа цена дека сите наведени производи ќе не вклучуваат Drainer /допрете и додатоци .Ако е потребно ,Pls зборува за нас
Слики :
Внимание Ве Молиме :
Сите цени се прикажани погоре се не се вклучени чешми и drainer /црева .
Плаќање :
• Ние го прифаќаме АЛИ се ПЛАТИ или да се користи и WESTERN UNION .Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.
Gurantee
Во случај на стока која сте ја добиле не е во согласност со describled на веб .Можете да поднесе жалба до нас и наплата преку интернет системот .
Пратката & услови
Овој Предмет ќе направи цел ќе бидат испратени на вас преку Курирска Служба .За време на испорака околу 3~7days и стоката се справи со време околу 12~15days.

Кон својствата

Тип:
Ѕид-Обесени Тоне
Слив Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tuboom
Посебна Апликација:
Шампон Тоне
Бања Додаток:
drainer
Тапа Планината:
Една Дупка
Обработка:
досадна
Број На Модел На:
РС-3866
Капацитет:
12L
Материјал:
Камен
камен тип:
цврста површина

Производи во категоријата

· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуш

Објектот Западен антички стил керамички обоени бања луксузни слив се мијат сад потоне Големина Кол.40~42cm

· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.·

Објектот Нови пристигнување мали димензии модерни и антички дизајн керамички слив Големина Кол.35cmx H14cm

Ве молиме имајте во предвид : Сите сликарство се рачно изработени,а се должи на поинаков агол или осветл

Рос Бања Керамички Слив Потоне Тапа Поставите bacia banheiro Модерен Дизајн TW320510000 Миење Слив Суета & Вртливат

Објектот Ориентална Страна Се Насликани Сина И Бела Керамички Порцелански Бања Тоне Големина Кол.40~42cmx H

Внимание Ве Молиме : 1 Сите цени се прикажани погоре се не се вклучени чешми / црева / drainer.2.Русија / Белор

Објект Мозаик Злато Rectanglar Мијалник Луксузни Уметнички Миење Слив Бања Потоне Големина За L48cm x W37cm x H13cm М

· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуш

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.ако вашата земја е Аргентина ,ве мо

Предмет Современ стил порцелански миење слив шарени керамички потоне за бања Големина За Кол.49.5 cm x W38cm x

· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компа

Објектот Правоаголна форма порцелански цвет насликани убава миење мијалник Големина За Кол.48cm x W37cm x H13cm

Објект Античкиот ретро стил уметност керамички порцелански миење слив потоне за бања Големина Кол.40~42cmx

Замена на неисправни објект во рок од 15 дена по производ е доставен.ве молиме имајте во предвид : Увозни

· Ве молиме email мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така

Објект Античкиот ретро стил порцелански луксузни слив бања тоне Големина Кол.40 ~42 cmx H15~16cm Материјал Pocelain

Објектот Jingdezhen Рачно Изработени Цветни Дизајн Overmount Потоне Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал Pocelain (одлич

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми созд

Please wait...