0
clear
  • КОЧАН LED 2eyes 2x100W Blinder Осветлување DMX Фаза Осветлување Ефект Led Публика Светлина за Сцената
  • -20%
  • -20%
КОЧАН LED 2eyes 2x100W Blinder Осветлување DMX Фаза Осветлување Ефект Led Публика Светлина за Сцената

КОЧАН LED 2eyes 2x100W Blinder Осветлување DMX Фаза Осветлување Ефект Led Публика Светлина за Сцената

DEN 6397.44

Достапност
Производот е достапен

Ние само го прогласи за Царинска за 30-50 долари. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. [2] Некои клиенти од области кои логистика не се добро развиени, како што се Источна Европа, итн.Производи произведени во различни серии се малку различни по изглед,Но функции се исти., ве молиме контактирајте со нас. Нашите производи се масовно произведени,Има голем парк. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. [4]Кога ќе го добиете производот, ако дел се водат за исчезнати, ве молиме контактирајте со нас во времето наместо на aliexpress. Според нашето искуство, 95% од наредби може да биде мазна, царинење. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. [5] Ако имате проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Можеби и ние ќе ви даде добра цена. >>>Потсетник : [1]немојте да се грижите за тарифата. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.комбо КАРАКТЕРИСТИКИ : Влезен Напон : AC90 V-260 V 50 Hz-60 Hz LED Светилка : 2x100 W супер осветленост бела и топло бела КОЧАН LED Потрошувачка на Енергија : 200 W; извор на Светлина : 2 парчиња 100 W бели+Топло бела 2in1 КОЧАН Led диоди; светла Боја : Топло бела+Ладно бела; Функција : Секој LED може да биде индивидуално контролира; Фан живот : 60000hours DMX Канал : 8 DMX Канали; Dimmer : 0-100% линеарна прилагодливи; Контрола на владата : DMX512,Master/Роб, Авто Работи /, самостојна/Звук активни; Големина : 45x28x26cm/pc; G. [3] Кога ќе го добиете производот, ако производот е оштетен, ве молиме да се жали на локални курирска компанија во времето наместо на aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.

Кон својствата

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
MENGBA
Број На Модел На:
MC2028
Напон:
90-240V
моќност:
200W
светилка:
2x100W кочан led
Контрола на владата:
DMX512, master/роб, авто, звук на активен
боја:
Г.С.+ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА 2IN1
Канал:
8ch
DIMMER:
0-100% линеарна dimmer

Производи во категоријата

Ласерски Модул Крстот ЛеќаСтаклена леќа 8мм Опис на Производот Димензии дијаметар 8мм Пакет 1x Ласерски

потоа се споредуваат нашите најконкурентна цена база на нашиот висок квалитет,можеби и ние ќе се најсоо

Пакување листа : 1pcs led профил светлина 1pcs моќ кабел 1pcs прирачник книга* на gobo носител е задолжително цена

2018 Најновата LED Молчи Par 54 X3 W RGB 3 IN1 Рамен LED Par Светлина Диско Светилка Фаза Светла Luces Discoteca Ласерски Зрак

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 18pcs

Многу продавачот се опише како предводена ѕид за миење светлина е 9 W за секоја светилка но, всушност тие

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Лесно да се инсталира, до 180 степе

Влезен напон : AC90240 V,5060 HZВкупна Моќност : 400 WLED Извор : 4x100 W КОЧАН,ладно бела / топло бела / топло + кул белоDMX

Top Brite Спецификација за Производ Inno Џеб Зрак Близнаци Влезен Напон : AC110220 V,5060 Hz LED : 12 Pcs*10 W КРИ Led Боја : RGBW 4 I

Име на производ : 6 X25 W LED супер зрак Движи Главата Светлина Техничка спецификација : влезна моќност : AC100240

led par светлина ќе биде завршена ова е добар начин за намалување на куповната цена.5) : некои лоши продавачо

Нови пристигне 150 W LED движи главата светлина движи главата место светло за концерт фаза осветлувањеSpecific

Гаранција : 1 Сите се враќа мора да биде postmarked во рок од 14 дена од приемот на денот на потврди за испорака

Прилагодени 515nm~520nm 30m W Зелени Ласерски Линија Модул 12x40mm 3 V w / 110° ЛеќаОпис На Производот : Излезна Моќно

Спецификација за производ : Напон : AC100 V / 220 VМоќност : 100 WКонтрола начин : ПрирачникГас : воздушниот компр

25 X3 W Професионални Ѕид за Миење на Светлина Висока Моќност 80 W LED Матрица Зрак Светла 25 Очи Ладно Бела / Т

Каде е вашата фабрика се наоѓа? Како можам да ја посетите таму?Нашата фабрика адреса : NO6 ,changsheng улица ,Shijin

Она што е начинот на Плаќање?Т / T, paypal или Western Union7.Строго се тестираат пред пратката Во изминатите 8 годин

КарактеристикиНапојување : AC110 V250 VФреквенција : 5060 HzПотрошувачка на енергија : 160 WКапацитетот на батери

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 18pcs

4 Pack IRДалечински Управувач Мали Димензии 1050 MW RGB Полна Боја Анимација Ласерски Светла DJ КТВ Дом Божиќ Пар

Please wait...