0
clear
  • Куче борбата против метод Тактика Tobago Corgi медиум куче облека се облекуваат симпатична цртан филм зајакот ушите есен и зима
  • -20%
  • -20%
Куче борбата против метод Тактика Tobago Corgi медиум куче облека се облекуваат симпатична цртан филм зајакот ушите есен и зима

Куче борбата против метод Тактика Tobago Corgi медиум куче облека се облекуваат симпатична цртан филм зајакот ушите есен и зима

DEN 1142.40
DEN 800.00

Достапност
Производот е достапен


*Мерење на Вашето Куче за Совршено се Вклопуваат*
1.Како да се измери вашето куче?
Постои слика за да покаже како да се измери вашето куче погоре,ве молиме проверете го ова.
2.Вашето бебе обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа,ве молиме проверете ја големината информации внимателно пред да ја купите.
Ти гледаше во една големина на табелата и се најде дека вашето куче е мала големина. Но, тоа не значи дека тој/таа е мала големина за сите алишта. Различни дизајнери и производители користат нивните сопствени големина на топ листите. Па мерењата дадени се во големина на МАЛА страна на производителот "А" ќе биде големина XS во производителот Б големина на табелата. Не се купи одредена големина, бидејќи тоа е она што секогаш ги купите во домашно милениче продавница или на интернет продавница. Секогаш гледам на големината на табелата за градите дебелина и должина и потврди ја големината пред да го извршат да се купи.
3.Ако било кој од мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина.
4.Ако вашето домашно милениче куче расте,можете да го нарачате поголема големина
5.Се земе секоја мерка малку лабаво.
Се земе секоја мерка малку лабаво, па ќе има место за вашето куче за да се движат и да дишете, но не премногу лабава.
Ве молиме мерка внимателно пред да го купат и да ни e-mail ако имате било какви прашања во врска одговара пред да се понуди или да се направи купување.
ГОЛЕМИНА Биста Рамо ширина Облека должината LL 49 CM 32 СМ, 32 СМ XXL 55 CM 36 СМ 36 СМ FB 58 CM 38 СМ 35 СМ

Кон својствата

Големина:
LL, XXL, FB
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DOGIBILA
Стил:
Слободно време
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
100% Памук

Производи во категоријата

Домашно Милениче Производи Додатоци Куче Облека Чиста Боја, Долг Ракав Пролет Облека За Кученце Мачка М

ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА на Вратот и ГРАДИТЕ ДОЛЖИНАЧЕТИРИ ВНИМАНИЕТО! XS 1921cm / 7.58.3 во 2832cm / 1112.6 во 1822cm / 7.18.7 во дв

Слободно време за Милениче Куче Облека 100% Памук Зима, Есен Качулка Кутре Sweatshirt Палто за Мали Средни Кучи

Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затвора

Слободно време за Милениче Куче Облека 100% Памук Мачка Кутре Качулка Зима, Есен Куќи Sweatshirt Грб Облека за

Домашно милениче Дуксери Куче Sweatershirt Есен / Зима Облека Кутре Мачка Јакна Облека Облека Грб XSXLГОЛЕМИНА

Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се прикажани во фотографии може да се пока

Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.Поради посеб

Што треба да направам ? Б : ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот Наш основен превозот е

Точка Име : Нов стил Мека и топло, удобно миленичиња куче Т кошула облека грб со бела шепа печатење на син

2,Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не мож

ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете

Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка.# ве молиме контактирајте со нас за промет на големо

Please wait...