0
clear
  • 10pc срцето со бисер Обетки Капка глеѓ шарм Уво Studs масло намалувањето ознака Накит Изработка на рачно изработени DIY headdress accessessories
  • -20%
  • -20%
10pc срцето со бисер Обетки Капка глеѓ шарм Уво Studs масло намалувањето ознака Накит Изработка на рачно изработени DIY headdress accessessories

10pc срцето со бисер Обетки Капка глеѓ шарм Уво Studs масло намалувањето ознака Накит Изработка на рачно изработени DIY headdress

DEN 310.56

Достапност
Производот е достапен

Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.
SHOW
Превозот :
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. се надеваме дека ќе може да се прифати.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките. Превозот на плаќање не се враќа.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . pls waitting трпеливо.com/store/504548. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HZ111315
Шарм Тип:
Срцата

Производи во категоријата

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 1419mm (една рунда) Материјал : алуминиум,Количина : 50pcsПр

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.Име : DIY penda

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Pendant Монистра 2.Го

50mm круг рачно изработени жици дрвото на животот по случаен розова,зелена,виолетова,кристално камен pendant

Точка ИМЕ : 100 Компјутери 35 MM Европската Гроздобер Шарм Цвет трговија на Големо Месинг Материјал DIY Накит

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработка

ОписМатеријал : Цинк ЛегураКоличина : 20pcsСостојба : НоваПодолу се примероциНапомена : Ве молиме да забел

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 [објект големина] : 18mm*16mm [боја] : како на сликата покажува [материјал] : цинк легура [пакувањ

Опис : Количина : 20 PCSБоја : СинаМатеријал : Цинк ЛегураИспорака Метод : 1) Точки ќе бидат објавени во рок од

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 22*32милиметри(за)Материјал : Алуминиум.Количина : 30pcs / м

100% нов бренд и висок квалитетБренд Име : Grace AngieМатеријал : БакарГолемина : 17*9*2mmБоја : Како На Сликата Прик

Обрнете Внимание На : Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 20mm*15mmОтворање : За 12mm100sets / многу можете да добиете не завр

ОписМатеријал : Цинк ЛегураКоличина : 20pcsСостојба : НоваПодолу се примероциНапомена : Ве молиме да забел

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

лебдечки шарм сликите се малку зголемена со камераТехнички предности : Вакуум IP позлата100% никел и олово

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака ад

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 28x15mm,дупка : 1mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда

​DC 10pcs / многу 11x28mm Нерѓосувачки Челик Метал Печат Ќорци Шарм Приврзоци за Капка & Dangle Обетки Накит Наоди

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

ОписМатеријал : Цинк легураКоличина : 20, 50pcs за choiseСостојба : НоваГолемина На : Внатрешни Кол...

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу Можете да

1lot =50pcsМешани случаен = мешана боја имаме во акции.Количина за секоја боја е случаен.Ние можеме да произв

Please wait...