0
clear
  • 3 пара. ANJIRUI 4.5 м (L M S ) во слушалки на Уво Подлога со спирали earbuds ергономски уво чаши голема еластичност на Силиконски earbud
  • -20%
  • -20%
3 пара. ANJIRUI 4.5 м (L M S ) во слушалки на Уво Подлога со спирали earbuds ергономски уво чаши голема еластичност на Силиконски earbud

3 пара. ANJIRUI 4.5 м (L M S ) во слушалки на Уво Подлога со спирали earbuds ергономски уво чаши голема еластичност на Силиконски

DEN 229.44
DEN 172.00

Достапност
Производот е достапен


3 пара. ANJIRUI 4.5 м (L M S ) во слушалки на Уво Подлога со спирали earbuds ергономски уво чаши голема еластичност на Силиконски earbud
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со мене, и да ви даде најдобра цена .
Упатство за употреба :
1. Со една рака, задржете на совет на уво и други во-слушалка за уво во возачот. Возачот Слушалка место во врвот на работ на ушниот канал. Со притисок со кружни движења, на пресврт, на една страна во правец на стрелките на часовникот Насока и на други во спротивна насока, додека на уво совет до целосно покриена возачот слушалки. Откако ќе се стави на правилно, тие ќе остане за сигурно.
2. primenimo да : Во уво за CX серија ОДНОСНО Серија EX Серијата и други слушалки.Кон својствата

Пакет:
Yes
Тип На Објект:
Уво Влошки
Бренд Име:
AnjiRui
Материјал:
Силикони
Големина:
diametr 4.5mm
Број На Модел На:
мали (10 mm), средна (12 mm), големи (14 мм)
Тип На Објект:
боја:
Стандардно Уво ракав црвено 4.5 мм
Боја Големина:
Големи, средни и мали големина

Производи во категоријата

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одгово

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Забелешка : ве Молиме да ни остават порака за боја Или на друго м

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во то

Аудио приклучок за Слушалки Кабел Кабелот Далечински и Микрофон за Сол Република Господар Песни HD V8 V10 V1

Пакет се вклучени 1 пар на замена earpad Компатибилен со Logitech G35 G930 G430 F450 слушалки Боја : Црна Лесна инсталац

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.Оваа носат зави

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Главната жица со дијаметар 2.0 mm, заменик линија дијаметар од 1,5 mm

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации Тоа не е на рака

Надградба на Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Компатибилни Слушалки

Linhuipad 50 Pcs 25pairs 60mm Мека Кожа на Уво Перници Earpads Сунѓерот слушалки Влошки Трајни Earbud Earpads for SHM7110 H6000Функциј

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Најновите слушалка pin , Металик Shiel Школка Вашиот нов избор..Макс

ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Замена Earpads Уво Перница Подлога Headband за Желка Плажа СИЛА XO7 Recon 50 Сила XO Седум Gaming Headphone влошки уво подлога

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Замена 5 N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабел

Објектот Состојба : Brand New со мало пакет.Овој DIY поставен е за diy Крајната earhphone кабел.Она што е во пакет : Тр

Please wait...