0
clear
  • нова мода чиста коза кашмир жените дебели pullover џемпер коса црта на вратот отворена-полите М-XL 5colors
  • -20%
  • -20%
нова мода чиста коза кашмир жените дебели pullover џемпер коса црта на вратот отворена-полите М-XL 5colors

нова мода чиста коза кашмир жените дебели pullover џемпер коса црта на вратот отворена-полите М-XL 5colors

DEN 5376.00

Достапност
Производот е достапен


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
https : //www.aliexpress.com/store/214770
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир дебели сплетам
составот>95%
за пролет/есен/зима
додадете и набивање на дното или улица
анти-pilling, не се фаќа-оф
slash вратот. целосна ракав. пред open-полите
широк лабава . среден-долг покрие хип
дизајниран & изменуваат од страна GB, 2017
направен во внатрешна монголија,Кина
плочка се мери со рака, 1-2cm разлика pls се разбере
совети за чистење со рака нежно
забрани на топла вода или машина за чистење


Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Cashmere
Број На Модел На:
QNS17T2
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
коза кашмир >95%
Техника:
Компјутер Плетени
Комбинација:
еден дел,не се вклучуваат било какви други додатоци

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат Големината на Табелата за да изберете големина Н

Есен, Зима Лабава Џемпер Pullovers Комбинација Шарени Топло Жените Џемпер Фенер Ракав Блузи Кашмир Чисто Же

Материјал : Viscose , најлон За оваа сезона : пролет и есен, Големина : Слободен Пол : Девојки Не може да биде 12

За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големи

[xlmodel][size][999жените џемпер 2017 Зима Нови бред Мода топло pullover висока Ca ndy бои се повлече femme Удобност мека во

Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на

добредојдовте во мојата продавницаЖените 2017 нов повик за чиста боја кратка јакна женски пролет и есен с

Она што големината јас треба да се избере? Ако не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно да кон

Големо на нова жените пролет, есен зима се згусне turtleneck pullover плетени џемпери жените долго тенок џемпер ф

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

Должина 50cm, рамо 36cm, биста 100cmАко ви треба различни бои, ве молиме контактирајте ме, или оставете порака

добредојдовте на нашата продавница , повеќе евтини и висок квалитет на стоки кликнетеПред купување, ве

2016 Есен Зима Жените Секси Исклучување Рамо Pullover Мода Тенок Длабоко V Крстот Џемпери Жените Краток Shawl A1465

Почитувани купувачи Ова е кашмир фустан материјал Цената е многу висока Сега Промотивни Промотивни мно

Материјал : памукБоја : црна, сива, каки, војска зеленаГолемина : една големинаОблека должина 59cm, Биста 112c

2017 Продаваат како топла колачи Жените Долг Ракав Лабава Џемпер Плетени Грб Јакна Outwear Повик Во пролет, е

Јас ќе ви помогне да се избере правилната големина Ви благодариме Ве молиме проверете ја големината таб

Висок Квалитет на Луксузни Пистата Џемпер за Жените 2018 Зима Дијамант Beading Цвет Птица Везови Дебели Топл

добредојдовте во мојата продавницаЖените 2017 нов повик за чиста боја кратка јакна женски пролет и есен с

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав S 51 80 30 52 M 52 82 31 53 L 53 84 32 54 XL 54 86 33 55 1inch=2.54 см Совет

1.100% Сосема нов.2.материјал : Памук помеша плетени Џемпер За Жени3.Достапни боја : каки,розова,сива,црна,бе

Please wait...