0
clear
  • 10Pcs/многу 5.0Екран на Допир За Алкател Еден Допир Идол 2 6037 OT6037 6037Y Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
10Pcs/многу 5.0Екран на Допир За Алкател Еден Допир Идол 2 6037 OT6037 6037Y Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 5.0Екран на Допир За Алкател Еден Допир Идол 2 6037 OT6037 6037Y Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок

DEN 2188.32
DEN 2079.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
AQIOU
Број На Модел На:
За Алкател Еден Допир Идол 2 6037 OT6037 6037Y
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
Алкател
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Алкател Еден Допир Идол 2 6037 OT6037 6037Y Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Производи во категоријата

За Леново S850 Екран На Допир Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Екран Осетлив На Допир Поправка Делови

За Xiaomi Redmi 3 S 3 S Redmi 3 Про Екран на Допир + tools Digitizer сензор екран осетлив на допир digitizer сензор предниот пане

Мобилен Телефон На Допир Екран Сензор За Meizu M3s Мини Екран На Допир Панел Digitizer Пред Стакло Замена На Дело

> Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина.Црна, Бела За Meiz

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Hongmi 5 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Екран на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран

ЕПА Technology Co.,Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на инду

Компатибилна со Моделот : За Алкател Поп C9 OT7047Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме

За Meizu М5 Note / Meilan Note5 Забелешка 5 на Екранот на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран на Допир Па

За Модел : F или Irbis TZ737 TZ737b TZ737w ТаблетаВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверк

За Модел : За Archos 80b Xenon Таблет КОМПЈУТЕРвашиот потребни боја по вашата исплата ,инаку ние ќе се испрати б

За Модел : За Ngm Wemove ЧудоСо цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме љубезно ве молиме да г

Компатибилна со Моделот : За DOOGEE X6 / X6proВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% прове

Please wait...