0
clear
  • 2017 Нови Пристигне Луксузни француски машка Кошула Cufflinks Метал Мажите Ткаенината Линкови За Свадба Партија Кристал Cufflink Висок Квалитет РЛ-8075
  • -20%
  • -20%
2017 Нови Пристигне Луксузни француски машка Кошула Cufflinks Метал Мажите Ткаенината Линкови За Свадба Партија Кристал Cufflink Висок Квалитет РЛ-8075

2017 Нови Пристигне Луксузни француски машка Кошула Cufflinks Метал Мажите Ткаенината Линкови За Свадба Партија Кристал Cufflink

DEN 372.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификации : Мажите луксузни злато Cufflinks Повод : Роденден, Годишнина, Свадба, Бизнис, Paryt Примачот : Groomsman, Младоженецот, Пријатели, Соработници, Него Категорија : Cufflinks & Вратоврска Клипови Сезона : Зима, Есен, Лето, на Пролет Стил : Модерен, Класичен Боја : Злато Материјал : Цинк Легура / Бакар Прибл. Висина : 3/4" (2 см) Прибл. Должина : 3/4" (2 см) Прибл. Ширина : 3/5" (1.5 cm) Нето Тежина : 0.02 kg Испорака Тежина : 0.03 кг Пакување : Подарок Кутија Совети : Злато позлата боја, ако времето е долго, може да слабее ..

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Број На Модел На:
РЛ-8075
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Чи Чи Ву
Обликотшема:
Полигон
Повод:
Роденден, Годишнина, Свадба
Примачот:
Groomsman, Младоженецот, Пријатели, Соработници, Него

Производи во категоријата

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Ве молиме разгледајте го нашиот политики пред ставање вашата понуда(е) Сите слики кои се содржани во рам

dianxiaobao_1dianxiaobao_2$Прифати Капка Превозот$Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве моли

Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во тек

Мулти Боја Кристал Arcylic Кристал Cufflinks КОЛ 18mm Сребро Позлатен Мода Cufflilnks Накит За Мажи & Жени Шема : XK0001Трг

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Мажите Кошула Дизајнер Глеѓ Ткаенината линкови Цинк Легура петок

Please wait...