0
clear
  • 675K72181 675K72180 IBT Трансфер појас За Xerox ДЦЦ 240 250 242 252 260 5065 6500 6550 7500 7550 7655 7665 7675 7755 7765 7775
  • -20%
  • -20%
675K72181 675K72180 IBT Трансфер појас За Xerox ДЦЦ 240 250 242 252 260 5065 6500 6550 7500 7550 7655 7665 7675 7755 7765 7775

675K72181 675K72180 IBT Трансфер појас За Xerox ДЦЦ 240 250 242 252 260 5065 6500 6550 7500 7550 7655 7665 7675 7755 7765 7775

DEN 6816.00

Достапност
Производот е достапен

675 K72181 675 K72180 IBT Трансфер појас За Xerox ДЦЦ 240 250 242 252 260 700 5065 5400 5500 5540 6075 6500 6550 7500 7550 7600 7655 7665 7675 7755 7765 7775
Пакување : Netural
Време на испорака :
во рок од 3 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Кон својствата

боја:
Други
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
675K72181 675K72180
Тип:
Други

Производи во категоријата

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

• Ако испораката доцни ве молиме ни email.тоа е добро и за продавачот икупувачот.• Кој е вашиот печатач мо

П : Ако стоката се скршени за време на превозот, што треба да направам? А : ве Молиме да ни нудат слики, ние

• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помо

Ние го прифаќаме само Алиплати тука Ние ќе брод објектот во рок од 23 дена по уплатата примена...

Тип : Duplicator / Копир МастилоБренд : befonМодел : ЈП500Јачина на звук : 1000 MLБоја : ЦрнаСостојба : 100% нови и оригина

ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина Ве молиме не ја напушти к

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 9000.П

Доколку стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или разм

• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни

Модел Бр : Глава За Печатење За CanonТип : Глава за печатењеНов или неRemanufactured ПроизводиБоја : Црна / БојаПот

опис на производот2 парчиња / многу инкџет печатач, резервни делови Алуминиум чистење вентил два начини

Vilaxh компатибилен 36 Inch Превоз Заостанува Кабел за Податоци A0 Големина замена За HP Design Jet 1050 C 1055 1050 1055 CM Пло

Опис : Име на производ : Главни Полнење Ролери MC Основно Полнење Ролери ПЦРСе користи за : Kyocera FS1020 FS1024 FS1025

опис на производотВисок Квалитет!Еко растворувач печатач ултра 9000 9100 9200 хуморбоја dx5 dx7 капа врвот на пр

30 компјутери Мали Амортизерите со мал филтер за DX3 DX4 DX5 Печати ја Главата солвентни мастила амортизерит

Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување Повратни информации

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Стандардно е за Брат ФАКС2820Ако ви треба многу цел.Задоволството на клиентите е многу важно за нас Ова е

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M1522n.

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HPM506 Dn.

Опис : Име на производ : Спојки опрема 15 T 15 заби Превоз заклучување опремаСе користи за : HP 3180 4480 4580 4500 4660 46

• Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде на

Контакт Со Нас На : S kype : чен.huaijunWhatsaap & Wechat : +8613825142208 Компатибилност : Designjet 100 110 111 гласачко место плус сери

Патека за хартија Храна Ролери Комплет за Поправка / Џем Поправка Комплет за Laser Jet P1005 P1006 P1007 P1008 P1009 M1213 12

спецификација за производ 100% нови и оригинални !!! dx7 глава за печатење растворувач врз основа Ролан VS640 RS

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M701n.П

ви благодарам многуГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕF055030 F055090 БОЈА глава за печатење Принтер Печати ја Главата за Epson DX2

Please wait...