0
clear
  • Freeshipping SP3220 SP3220EC
  • -20%
  • -20%
Freeshipping SP3220 SP3220EC

Freeshipping SP3220 SP3220EC

DEN 618.24
DEN 588.00

Достапност
Производот е достапен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Време На Испорака :
Земјата Прибл. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Кон својствата

Повторливост:
100
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Hysteresis:
100
Бренд Име:
SHIJIE
Тип:
забрзување сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
100
линеарна:
100

Производи во категоријата

2017 Задните Право ABS Тркала Брзина Сензор За Mazda 6 GJ6 A4371 YB GJ6 A4371 YA GJ6 A4371 YC GJ6 A4371 YB GJ6 A4371 YA GJ6 A4371 YCДетали на слик

Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен

Оригиналниот Camshaft CAM ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР 12141485845 5293161 AA за МИНИ 20022008гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ

Ние само брод да се потврди цел адреси.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100%

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Нашата цел е задоволството на клиентите!7...

DEN 588.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Време На Испорака : Земја Прибл На сликите кои се прикажани не се вистински објект и с

Време на испоракаКина Пост ВоздухMail сад, Велика Британија, Австралија 2030 работни дена Канада, Западна Е

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Бесплатен Превозот ОРИГИНАЛНИ нови camshaft позиција сензор 8941308020 8941133010 за тојотагаранција 1year !Тестирани

Секој објект е строго се тестираат пред пратката Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со ва

Повратни информации : 1.ЕфективнаОвој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата...

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Време На Испорака : Земја Прибл Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека с

Авто Делови Брзина на Пренос на Сензорот ОЕМ#319358 E006 G4 T07481 A За I30 I35 Altima Maxima За промет на Големо&МалоВИЕ ЌЕ

DEN 1317.00

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ние

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Број на Столбови : Пакет 3 содржи : 1 X Брзина Сензор дел Бро

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.Ви благодариме за вашето

вратило позиција сензор MR985119 J5 T30671 ЗА 0511 за Мицубиши Galant 2.4 LL4 CRK199OEPC6855 S5736SU7231S10010CSS1685CRS1158гаранција 1year !Тес

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ

Please wait...