0
clear
  • Моден Дизајнер Луксузни Кожни Жените Кеси Нов Стил Hobos Стп Кожа Жените Голема Торба
  • -20%
  • -20%
Моден Дизајнер Луксузни Кожни Жените Кеси Нов Стил Hobos Стп Кожа Жените Голема Торба

Моден Дизајнер Луксузни Кожни Жените Кеси Нов Стил Hobos Стп Кожа Жените Голема Торба

DEN 1002.72

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
Show details
Пол
Жените
Материјал
Стп Кожа
Големина
32*23*10см
Боја
Како слика покажува
Забелешка
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи 2-3 cm отстапување.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Внатрешни работи:
Не Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Две
Декорација:
Заклучување
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
AA107
Бренд Име:
Bokinslon
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Обвивка Материјал:
Никој
Надворешноста:
Никој
Атрибут:
жените гласник кеси

Производи во категоријата

Моден Најлон Жените Торба Рамо Гласник Кеси Женски Познатиот Бренд Чанти Дизајнер Голем Капацитет Crossbod

Annmouler Гроздобер Торба Модата Жените Demin Crossbody Торба Ајфеловата Кула Печати Гласник Торба за Дами Обичнит

Dispalang Животинско Жените Чанта Пердув Печатење Дами Големи Рамо Кеси Лето Плажа Торба Девојки На Повик Tot

Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 ИнченЗабелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отста

БРЕНД : QIAO BAO ГОЛЕМИНА : 20x15x24 CM (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи) МАТЕРИЈА

Нов и висок квалитет, атрактивен дизајн; Трајни, обновливи и удобен тешки торба, стигнале и свитлива, при

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖените / MemМатеријалСТП КожаГолемина36*15*24cmБојаКако слика покажуваЗабелешк

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Пол : Жените Количина : 1 Материјал : СТП Кожа Боја : Топло Розова

Повик Чанта Женски Торба Сите Исти Гроздобер Голем Капацитет Crossbody Торба Стп Кожа Satchel Торба За Жените 201

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖенитеМатеријалСтп КожаГолемина18*4*15cmБојаКако слика покажуваЗабелешкаСли

Опција слика грешка, на овој линк, испрати bowknot чантаДобредојде на сите да ја нашата продавница.Имате би

Ако не сте задоволни со производот, може да ја врати стоката за размена, туку САМО пред комуникација со н

Материјал : Сина ТексасОбвивка : платно ПечатењеРанец режим : Totes,торбаВнатрешна Структура : патент џеб ,

Опис : Материјал : Стп Кожа Димензии : Должина : 26cm ,Дебелина : 10см ,Високи : 17cm ,Tote Максимална : 7cm Рамо ремен

Забелешка: торба е наредени со шема од памук, исто Така, има надеж е црно платно, Случаен испорака

Женски Чанти Модна Комбинација Шема Мечка Декорација Стп Кожа Жените Гласник Кеси Дами Рамо Кеси

Please wait...