0
clear
  • Прилагодливи Прст Треска Заштита Orthotics Exerciser Удар Hemiplegia Рехабилитација OBER Церебрална Инфаркт Поддршка Заграда
  • -20%
  • -20%
Прилагодливи Прст Треска Заштита Orthotics Exerciser Удар Hemiplegia Рехабилитација OBER Церебрална Инфаркт Поддршка Заграда

Прилагодливи Прст Треска Заштита Orthotics Exerciser Удар Hemiplegia Рехабилитација OBER Церебрална Инфаркт Поддршка Заграда

DEN 2928.00
DEN 2137.00

Достапност
Производот е достапен


Обично се Испраќаат надвор во рок од 24 часа Број на Модел : WH-62 Име на Модел : Прилагодлив Прст Зглоб Orthotics Големина : Возрасни Универзалната Големина на Располагање : Обични Издание & Enhanced Edition Индикации : Рака extensor hallucis longus тетива и extensor тетива вежба,за да се спречи здрвени прсти Зглоб на прст extensor extensor парализа Hemiplegic пациенти рачниот зглоб и на прстите дисфункција ,слабост зглобовите на прстите
бесплатни големина за луѓето :
Рака палец долг тетивите и се однесува на функционална примена на тетивите, спречување и корекција на
contracturestiff,врвка За околу extensor и се однесува да се водат myoparalysis (наречени странични амандман парализа)
Кај пациенти со hemiplegia дисфункција, на рачниот зглоб и на прстите прстите и зглобовите, за обука, да се подобри мускулната сила и зголемување на поврзани делови на заеднички опсег на движење, Томас зглоб се однесува на динамичка голема заграда, алуминиум рамка, torsion пролет, море памучна подлога дише лак гума лист материјал, носете удобна, лесна за употреба се Потпираат на алуминиум легура stent на torsion пролет, држете ги прстите и зглобовите dorsiflexion може да активност, додека крпа со отстранлив, лесен за чистење. Препорачуваме Превозот(e-ЕМС) Време на Испорака : Јапонија, Кореја, Хонгконг, Сингапур, Тајван : 3-5 работни дена велика Британија, Франција, Канада, Австралија, Шпанија и Холандија : 5-7 работни дена Русија, Бразил, Украина и Белорусија : 7-10 работни дена ЕМС во САД : 5-7 работни дена Белешки : EMS и DHL е побрз од e-ЕМС трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Кон својствата

боја:
Нормално, Enhanced
Големина:
Free Size
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
WH-62

Производи во категоријата

Лесна или умерена нестабилност на коленото заеднички, коленото заеднички лабава(patella алта) 2,ако не сте з

MADIMED Само Натопи Еластична ЛентаКарактеристики : Бренд : MADIMEDМодел Бр : IMD1601 LF6Материјал : неплетени ткаен

Жените Градите Назад Поддршка Појас Бенд 4 Големини Држење Пенкалата Протези&Поддржува Sculpting Рака Најдо

Начин на употреба првиот чекор да се свитка 1, отстранете производи од пакување буриња, со користење на ш

Плаќање : Можете да ја платите вашата нарачка преку било кој начин , откако ќе ја добиете вашата исплата,

Лекување на Пета Нарушувања Силикони Подлога Олеснување на Замор Третман на високи Потпетици Поттикне

Три ред два копчето градник продолжување копчето, направени од не ' рѓосувачки челик и ткаенина.Функциј

На Постпартална Половината Појас Работи Назад Поддршка Појас За Мажите е elasticated назад поддршка со невод

Нашата цел е 100% задоволството на клиентите!7 Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нара

.1 PC Прилагодливи Жените Назад Поддршка Појас Држење Пенкалата се Подготвуваат за Поддршка на Телото Ра

Ќе добиете 2 парчиња tourniquet и 1pc форцепсКарактеристики1.Нетоксични материјали, здравје и безбедност крва

2 парчиња само лепило неплетени завој ќе добиете.Функција 1.Nowoven материјал ,Удобно и мека 2.Одлична лесно

Ние сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM / ODM производи како на вашите

......................................................................................................................Плаќање : Можете да ја платите вашата на

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број*Предметот е SKU број*Сликата на неис

Промет на големо со сигурносен Појас Секачи Нерѓосувачки челик жилет сечилотоТешко влијание пластика.

Опис : Нов Модел на Волфрам Челик Стоматолошки Burs Лабораторија Burrs Заб Вежба 10 компјутери / Пакет SKU : 180771

Топло совети на Царинење и данок : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или н

Ние сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM / ODM производи како на вашите

Подарок торба за носење сочинуваат пенкало, козметички огледало и други козметички алатки, исто така, м

Прилагодливи Турмалин Самогреење Магнетна Терапија Половината Појас Lumbar Поддршка Назад Половината По

детали за производот bendable спектар се различни костуми за повеќето плоча ветеринар и хируршки инструмен

Please wait...