0
clear
  • 9pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн Vue 2002-2007
  • -20%
  • -20%
9pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн Vue 2002-2007

9pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн Vue 2002-2007

DEN 911.52

Достапност
Производот е достапен


X-СВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led. Ние тестирани многу различни доведе во пазарот,пред година на 2016 година,ние работиме со 5050 Led диоди,но сега имаме најновата led технологија,ние конечно се користи Mirco-Smart ™ 5630 led јас nstead на 5050 ПРЕДВОДЕНА од година на 2017 . 3x посветла од 5050 SMD.Ви даде повеќе!
9pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн Vue 2002-2007
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува :
2x LED Мапата светлина
1x LED Купола Светлина
2x LED Табличка Светлина
4x LED Резервни Светлина
3x Инсталирање Алатки

Кон својствата

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
Бренд Име:
Ла MaxZa
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.3kgs
Име На Модел:
LED Внатрешни работи Светлина комплет
Wattage:
High Power,3x Brighter
Lumens:
2400Lm
Тип На Објект:
Светлата За Читање
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
функција 1:
5630 Висока Моќност xenon бела led чип
Карактеристика 2:
Супер посветла,3x Brither од вашата оригинална сијалица
функција 3:
Секој место доаѓаат со мала торба и лебл,многу корисно за инсталирање
карактеристика 4:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки и еден пар бели ракавици
Карактеристика 5:
1 Година полна гаранција
Функција 6:
Целосна внатрешни работи комплет,вклучително и на секое место
Карактеристика 7:
долг животен век
Модел и Година:
Сатурн Vue 2002-2007

Производи во категоријата

Обичај LED Задни Bunper на возилото Кочница Светлина Работи Светилка За Toyota Highlander 2015 Еден ПарLED Задни Bunper на

2x Светла бела LED SMD Табличка светла за Hyundai Tuscani купе 20012008Пар на Супер Бела грешка слободни SMD LED Табличка С

10 парчиња ЛЕР / Авто LED 3528 супер светло / T10 3528 28 SMD Автомобил LED / автомобил светла / Авто светлина / T10 W5 W 194 168

1156 BA15 S P21 W R5 W 1250 LM LED Сијалица Автомобил Магла Светлина Опашка Возење Светилка светилки drl Ден Runnight Обрат

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е

10 Pcs T10 9 SMD 5050 CANBsmd DC 12 V Грешка Слободни 9led 194 168 192 W5 W Автомобил LED Светло Внатрешни работи Светилки Оптовар

Опис На Производот : 1 Напон : 1030 VDC2 Моќност : 32 W3 Извори на светло : 8modules led(4led секој модул, 40 PCS Gen III 1 Watt вече

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Производ во Боја : Видете Слики светла Боја : Бела

Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Т

Посебни пред го исчистите леќите дизајн за LED светло се шири надалеку Ние нема да снабдувањето било по п

OKEEN 2 парчиња t15 3030 led 15 SMD 12 V / 24 V LED светла за Магла за автомобил бело / црвено / сина боја Опашка се Претвори

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Овие OBC Грешка Слободни T10 Оптоварување L

Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Т

Едноставна Plug and Play Лесна инсталација, директна замена со ОЕМ квалитет и fitment, plug and play, брза размена на ин

2 парчиња 6 SMD Luxeon ZES Чип 80 W Супер Автомобил Светла Автоматски се Претвори Сигнал LED BA15 S P21 W 1156 CANBДен Светли

Please wait...