0
clear
  • ЗА DELL ЗА Inspiron 15 7000 7548 Батеријата приклучен Кабел 87YRH 087YRH
  • -20%
  • -20%
ЗА DELL ЗА Inspiron 15 7000 7548 Батеријата приклучен Кабел 87YRH 087YRH

ЗА DELL ЗА Inspiron 15 7000 7548 Батеријата приклучен Кабел 87YRH 087YRH

DEN 1561.44

Достапност
Производот е достапен

EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.
ГАРАНЦИЈА
1.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.Вашето задоволство е наша цел.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .

Кон својствата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
7000 7548
Бренд Име:
ASDFGHJK

Производи во категоријата

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за Лаптоп Lenovo Yoga 13 135934 135935 DC во кабелски приклучок порта DC во ка

SATA Женски IDE 44 Pin Конвертор Адаптер PCBA за Лаптоп & 2.5" Хард Диск2.5 инчен SATA SSD или HDD Дискот за да IDE 44pin конвер

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али Пораката пред да ја напушти неутрални ил

МикроUSB 5pin Микро USB USB 2.0 Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски Продолжување Кабел 30cm 50cm Со Панел Планината Д

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси Време На Исп

ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве

Слика 8 IEC 320 C7C8 90 степени Нагоре Надолу Аглеста Десен Агол AC АдаптерМашки да се Женски Продолжување Адап

Микро SATA 1.8 Инчен да USB 2.0 Адаптер КабелОва е Микро SATA 1.8 Инчен вози адаптер кабел сите USB Моќ и ПОДАТОЦИ се

DHLor ЕМС бесплатен превозот 100 PCS РКА конектор машки WBT0144 сигнал линија plug WBT 0144 РКА plug lotглавата бакар plug зл

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : R400 СеријаПакето

USB 3.1 Тип C USBC до Двојна Машко Екстра Моќ Податоци YКабел за Мобилен Телефон & Хард ДискДва USB машки конекто

Опис : Бесплатен превозот DIY компјутер фан пластични школка 3pin plug пластични школка со игла терминалТип :

Dual Molex 4pin IDE до 8 Pin PCIE Моќ Доведе Кабел за AsMSI VGA Видео Графички КартичкаМожете да ја користите вашата теко

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : X60 X61 СеријаПаке

​ULTНајдобри 5 PCS / торба SATA 3.0 III SATA3 7pin Податоци Кабли 6 Gb / s SSD Кабелот, Десен Агол HDD Хард Диск Кабелот линиј

Порт Штедачи се совршено решение за разрешување и абење на вашиот опрема HDMI порти поради постојаните пр

S Терминал DIN Конектор, Аудио Џек 5 дупки 5 основни MDC503 S Терминалопис на производот : Заштита на животната

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Тоа е невозможно да се третираат прашањ

50 Pin за 40 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер Одбор За TTL LCD EJ070 EJ080 NA 2set / многуОпис : Сосема Нов ОбјектПроред : 0.5 mm Гол

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Прилагодено дизајн за Microsoft surface RT Таблет КОМПЈУТЕР Интелигентни IC чип вн

Високи перформанси врска помеѓу HDMI и MiniHDMI кабли.Злато позлатен контакти.статус : minihdmi Машки да HDMI Женски

Ако во рок од 30 дена од купувањето, не сте целосно задоволни ,ве молиме контактирајте со нас за враќање и

Please wait...