0
clear
  • Fairladyhood Шупливи Крстот Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Шупливи Крстот Обетки Обичај Нерѓосувачки Челик Жена Накит Сет
  • -20%
  • -20%
Fairladyhood Шупливи Крстот Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Шупливи Крстот Обетки Обичај Нерѓосувачки Челик Жена Накит Сет

Fairladyhood Шупливи Крстот Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Шупливи Крстот Обетки Обичај Нерѓосувачки Челик Жена Накит Сет

DEN 187.20
DEN 103.00

Достапност
Производот е достапен


Име на производ : Шупливи Крстот Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Шупливи Крстот Обетки Сет
Производ Стил : Едноставна
Производ Материјал : Нерѓосувачки челик
Достапни бои : како што е прикажано
Пакувањето на производот : Едноставен OPP вреќа пакување

Кон својствата

Бренд Име:
FairLadyHood
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки и ѓердан
Обликотшема:
Крстот
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

JEXXI Мода Гроздобер Фунта Сребрен Тон Був Жените Накит Поставите Earring Pendant Ѓердан Прекрасна Циркон Криста

JEXXI Нови Пристигнување Симпатична Мечка Дизајн Pendant Ѓердан Earring Накит Поставите Фунта Сребрен Накит Жен

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

JEXXI Мулти Јасно Крстот Pendant Ѓердан Капка Пирсинг Ѓердан Обетки за Жените 925 Sterling Silver Снегулка Накит Сетов

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни Циркон Кристално

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ние нуд

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Прекрасен Нигериската Fuchsia Топки Свадба Африкански Корални Монистра Накит Поставите Кристал Ѓердан Хр

Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука Но, тие можеби оштетен до

Опис На Производот ДеталиМатеријал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка

Производ : Срца Накит Боја : СребренаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку

Szelam Позлатен Дрвото На Животот Накит во Собата За Жените Ѓердан Обетки Нараквици Поставите Свадба Крис

Ѓердан големина : 18 инчи,Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Please wait...