0
clear
  • Нови Пристигнување 4730F Целосна Карбонски Влакна Пропелери 4730 Брзо ослободување Свитлива Реквизити за DJI ИСКРА за DJI ИСКРА Летало Додатоци
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување 4730F Целосна Карбонски Влакна Пропелери 4730 Брзо ослободување Свитлива Реквизити за DJI ИСКРА за DJI ИСКРА Летало Додатоци

Нови Пристигнување 4730F Целосна Карбонски Влакна Пропелери 4730 Брзо ослободување Свитлива Реквизити за DJI ИСКРА за DJI ИСКРА

DEN 364.32
DEN 364.00

Достапност
Производот е достапен


Нови Пристигнување 4730 F Целосна Карбонски Влакна Пропелери 4730 Брзо ослободување Свитлива Реквизити за DJI ИСКРА за DJI ИСКРА Летало Додатоци
- 4730 F целосна карбонски влакна пропелери со подобро цврстина за побезбедно летање
- Брзо ослободување дизајн, лесно да го инсталирате
- Количка за дизајн, лесен за носење
- Нето Тежина : 5g (1 пар), 10g (2 пара)
пакет 1 : 1 пар
пакет 2 : 2 пара

Кон својствата

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
ПРОПЕЛЕР
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
Карбонски Влакна Пропелери 4730
Големина:
for spark
Тежина:
19
Име:
Свитлива Реквизити за DJI ИСКРА
Модел:
Брзо ослободување на пропелери за DJI ИСКРА
Карактер:
4730F Целосна Карбонски Влакна Пропелери за DJI Искра
Употреба:
DJI Искра Летало

Производи во категоријата

2 Pairs 9450 Автозаклучување Enhanced Пропелер Реквизит за РК DJI Фантом 3 Визија / E30 Quadrocopter Летало БелаСпецификац

4 Пара 8 PC DJI Mavic Про Platinum 8331 Ниско ниво на Бучава Брзо Ослободување на Пропелери ( Златен / Сребро ) за Mavic Пр

1 Pair 8330 F Брзо Ослободување Реквизити Свитлива Пропелери за DJI Mavic Про ЛеталоПакетот Вклучува : 1pc*Г.С...

1pair Злато DJI Mavic Про Platinum 8331 Пропелер За DJI Mavic Про Пропелери Додатоци Ниско ниво на Бучава Брзо Ослободува

Точка име : Пропелер Роторот на НожотЗа : YUNEEC Q500 Q500 M Q500 4 K ТајфунотБоја : Црна / бела / црвенаКоличина : 2 пар

100% јаглерод влакна Пропелер 5332 S пропелери Брзо Ослободување Enhanced Сечилото реквизит За DJI Mavic Воздух Лет

Карактеристики : Брзо ослободување дизајн, лесно да го инсталирате Количка за дизајн, удобен да го носат

2 пар Mavic Воздух Пропелер Карбонски влакна & пластика Зајакната пропелери Сечилото реквизит за DJI Mavic Воз

Карактеристики : Брзо ослободување дизајн, лесно да го инсталирате Количка за дизајн, погодно да се нос

Компатибилен со DJI Mavic Воздух 5332s Брзо Ослободување Виткање Пропелери насока на стрелките на часовникот

Dji инфраред IR контролер PCB одбор модул Вистински Поправка Делови Замени ЛЕТАЛОсамо за еден компјутер.и т

Walkera G2 D Бела Верзија FPV Пластични Gimbal Делови Одредување Одбор Г2 DZ07(P)Опис : Brand Name : Walkera Предмет Бр : G2 DZ07(P) Р

Карактеристики : Големина на : 9.4*5.0 инчен Летање Платформа : Фантомска 2, H33 D, Gopro 3, DJI 5.8 G Пренос, итн.

Усвојува висок квалитет 100% 3 K сите карбонски влакна одбор кои се увезени од Јапонија подобрување на мат

2 парчиња Lipo Батеријата Експлозијадоказ Огноотпорни Pvc Кеса заштита Складирање торба За DJI Фантомски 3 /

8 пара Пропелер Држач за Нож Резервни Делови За DJI Tello Летало ДодатоциКупи настава : Ако имате потреба од

DJI Инспирира 2 Дел 12 Tripod монтирање на Антена Одбор (4pcs еден сет)Суштествена Поправка Делови Замени ЛЕТАЛ

Купување инструкции : Пакет 1 = За DJI Фантом 4 Заштита одборПакет 2 = За DJI Фантом 4 ПРО Заштита одбор 3 D Печат

Режим : 1045 / 1045 R Големина : 10 * 4.5 инчен Центар Дупка со Дијаметар : 6 mm , со 2mm / 3мм / 4mm / 5mm / 6mm / 7.8 mm дупка

ESKY Една Дупка им Помогнам на Стап 000396 EK10570 Лама V4 kob v5 v6 ЛАМА EНЕБОТО RC хеликоптер

2 Пар DJI Mavic Про Platinum 8331 НискиБучава Брзо Ослободување на Пропелери ( Златен ) за Mavic Про Летало Додатоци8331

рачни стабилна стапка носителот телефон Таблета Клип За DJI Фантом 2 / 3 Стандард 3 SE / 3 Напредни Професио

2 Прикачување и Detaching LED Блиц ПропелериУпотреба на LED блиц пропелер со Mavic Дополнително, тоа е нискибучава

Please wait...