0
clear
  • Нови двонасочна радио Градите Џеб Пакет Ранец Радио Додаток торбичка Носителот воки токи футрола за GP340 CP040 BF УВ-5R 888S
  • -20%
  • -20%
Нови двонасочна радио Градите Џеб Пакет Ранец Радио Додаток торбичка Носителот воки токи футрола за GP340 CP040 BF УВ-5R 888S

Нови двонасочна радио Градите Џеб Пакет Ранец Радио Додаток торбичка Носителот воки токи футрола за GP340 CP040 BF УВ-5R 888S

DEN 940.80
DEN 894.00

Достапност
Производот е достапен

Нови воки токи градите џеб пакет ранец телефон, радио Носителот Торба за GP340 CP040 BF УВ-5 R 888 S две начин радија футрола
1.Нов & висок квалитет 2.Материјали : Најлон 3.Тежина : 280g 4.Боја : црна 5.Големина на : 223*184mm 6.Работна температура : -25-55 7.Можат да се применат на полицијата, производство работилница, градилишта, како опасно место, погодно сметководствена токи-токи Пакет се Вклучуваат : 1 X Радија Џеб

Кон својствата

Is_Display:
No
Бренд Име:
oppxun
Димензии:
223*184(mm)
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Складирање Канал:
базирање на радио
Разговор Опсег:
базирање на радио
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
двонасочна радио градите торба случај
Фреквентен Опсег:
базирање на радио
Материјал:
Најлон

Производи во категоријата

КАРАКТЕРИСТИКИМонтажни транспарентен акустична цевка ,јасен звук перформансиИнтегрирани ПЗЗ и микроф

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаЕ Радио за автомобил Батеријата Eliminator Адаптерот за полнење з

Опис на производот : * 100% Сосема нов Удобно за ПритисниЗаЗборување PTT копчето, убаво микрофон Rotatable увопр

Dual Band VHF / UHF SMAM воки токи Антена за YAESU BAOFENG BFУВ3Р PUXINGапарат vx6 R 5 R KGUV6 D двонасочна радио Жешки Точки се Стек

Спецификација : Фреквенција : 144 / 430 MHz Стекнат : 144 MHz 2.15 d Bi / 430 MHz 3 d Bi Max енергија : 50 W V S W Р : Помалку Од 1,5 От

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаОригиналниот 7.4 V 1200m Ah Liion Батерија LB72 L за MT777 Puxing / PX777 / LT3188 / LT2

СПЕЦИФИКАЦИИ име на ПроизводVERTEXапарат vx820 програмирање кабел МоделRPCY820UКарактеристикиUSB порта за прогр

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика1 PIN Десен Агол Слушалка за полнење за Motorola Радио 6200 5800 двонасо

Бренд и Модел : Retevis К00110.Боја : Црна Грлото микрофон може лесно да биде скриен под јаки премногу.Простор н

Драги ценети клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ќе се подобри нашите превозот услу

ЦД41 Кратен Апарат за полнење за на Yaesu Verterx Радиоапарат vx8 Rапарат vx8 Eапарат vx8 DRапарат vx8 DEапарат vx8 GRапара

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаТајните Акустична Цевка Слушалки / Слушалка За Yaesu Vertex Радиоа

Карактеристики : IP54 отпорен на Вода + Kevlar армиранокабел Мал, лесен и едноставен за употреба Мерки за само

Техничка Спецификација Фреквенција : 144 / 430 MHz Стекнат : 2.15 / 3.0 d Bi Max Моќност : 100 WATTS V S W Р : LESS1.5 Отпорност : 50

THD7, ТИD7 A, ТИD7 AG, ТИD7 E, ТИF6, ТИF6 A, ТИF7, ТИF7 E, ТИG71, ТИG71 A, ТИG71 E, ТИК2, ТИK2 A, ТИK2 AT, ТИK2 E, ТИK2 ET, ТИ21, ТИ21 AT, ТИ21 BT, ТИ2

Функција : DB9 сериски порт , може да работи со двете десктоп и лаптоп, RIBПомалку Програмирање Кабел компат

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаPTT МИКРОФОН Воена на Коскената Спроводливост Тактички Слушал

Прогласи Вредност : ние прогласи за секој сет радио.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам / Кредитни2...

Мобилен Автомобил Радио Антена Сребро Нерѓосувачки Челик VHF / UHF144 / 430 NHz OPX770 R Антена SL16 / UHFJ / M За Автомоби

5, Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниц

Нови Пристигнување Воки Токи Црна Слушалки 2 Pin КТип Transceiver Слушалки ТE007Хуманизирано дизајнформа earhook на

Please wait...