0
clear
  • Резервни бесплатен превозот мото делови Скок Лентата Завршува За Јамаха YZFR6 2006-2012 YZFR1 1998-2012 FJR-1300 2003-2010 СИНА
  • -20%
  • -20%
Резервни бесплатен превозот мото делови Скок Лентата Завршува За Јамаха YZFR6 2006-2012 YZFR1 1998-2012 FJR-1300 2003-2010 СИНА

Резервни бесплатен превозот мото делови Скок Лентата Завршува За Јамаха YZFR6 2006-2012 YZFR1 1998-2012 FJR-1300 2003-2010 СИНА

DEN 705.12
DEN 663.00

Достапност
Производот е достапен


H igh квалитет елоксирани палка алуминиум Лентата Завршува(Лево и Право Страни)
Овие лентата завршува се дизајнирани да се заштити вашиот прачки и да костец во случај на несреќа.
Лесна инсталација! Завртка директно во вашиот постоечки handlebar insert (внеси).
Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум
Боја : исто како што сликите покажуваат
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 пар (Лево и Право)
Fitment :
одговара за Yamaha YZF R6 2006-2012 (не R6 S)
одговара за Yamaha YZF R1 1998-2012
одговара за Yamaha FJR-1300 2003-2010

Кон својствата

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT220-006-СИНА
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Сина

Производи во категоријата

CNC Алуминиум Црна Лево и Десно Мотоцикл Рамка Лизгачот Анти Несреќа Заштитник За KAWASAKI Z800 Z 800 2013 2014 Опис :

Име на производ:Мотоцикл преден амортизерДијаметар:30ммДупка теренот:360mm / 380mm / 400mmВкупната должина:

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот / маска за да се минимизира трошоците з

Мотоциклите Saver Stator Случај Guard Покрие Лизгачот Заштитник за BMW S1000 RR 20092015

Рамка Адаптер Несреќа Лизгачи ЗаштитникСостојба : Резервни Сосема Нов,Висок КвалитетМатеријал : CNC T6 6061

Опис : 340mm око за окоОко Дијаметар : (4) 12mm (2) 10ммОко дебелина : 21.00 mmПролет дебелина : 8mmПролет Ширина : 60mm (2.4")

Висок квалитет Несреќа барови ЗаштитаСигурна заштита на важни мото деловиСилна рамка за конекцијаОдго

ZS Трки 6 Боја Handguards Мотоцикл Рака Чувари Со Led Пак Singnal Светла За Скутер Јама Велосипед АТВ Dirt Bike MX Мотокро

Добредојдовте На Arashi Официјалната ПродавницаБренд:ArashiИме : Моторот Заштитник Серија100% Сосема Нов И Вр

погледнете оние слика ќе ви даде детален вовед производ шоуПакет се вклучени 2 * рака чувари со загради и

Опис На Производот Функција: Паѓа Заштита Висока Температура Отпор 100% Сосема Нов и врвен квалитет...

Рамка Несреќа Подлога100% Сосема НовБоја : Како picureМатеријал : Алуминиум И Тврда ПластикаКарактеристики :

Жешка Стока пар парче парче пар пар Опис : Ова е стилски,во облик на метеор несреќа заштита...

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Тоа е невозможно да се третираат прашања

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Плаќање :

Рамка Несреќа Подлога100% Сосема НовБоја : Како picureМатеријал : Алуминиум И Тврда ПластикаКарактеристики :

Овие главниот дел на задната суспензија spools се дизајнирани да се заштити вашиот главниот дел на задната

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во

360mm амортизер 10мм пролет за Dirt Bike Gokart ATV Quad МОТОЦИКЛ бела бојаВкупна должина : 390mmцентар(око за око) : 360mmок

Жешка Стока пар парче парче пар пар Опис : Ова е стилски,во облик на метеор несреќа заштита...

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиентгаранција за квалитет...

Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник Паѓа ЗаштитаСостојба : Резервни Сосема Нов,Висок КвалитетМатеријал : CNC

Име : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Браник Стеги L2Е применливо : 22 / 25 / 28mm дијаметар барКоличина : 1 bucМатеријали : Најлон

Име на производ : CNC мотоцикл Задна вилушка Материјал : Алуминиум легура Производ тежина : Околу 7kg Примен

Добредојдовте На Arashi Официјалната ПродавницаБренд:ArashiИме : Моторот Заштитник Серија100% Сосема Нов И Вр

Please wait...