0
clear
  • Преносни Зелена LED Светилка USB Корисна Моќен Кампување Светлина Мини Светилка Zoomable 3Mode Џеб За Надворешна Патување Светилка
  • -20%
  • -20%
Преносни Зелена LED Светилка USB Корисна Моќен Кампување Светлина Мини Светилка Zoomable 3Mode Џеб За Надворешна Патување Светилка

Преносни Зелена LED Светилка USB Корисна Моќен Кампување Светлина Мини Светилка Zoomable 3Mode Џеб За Надворешна Патување Светилка

DEN 433.92
DEN 239.00

Достапност
Производот е достапен


SF0006878
Спецификација :
100% сосема нов и со висок квалитет
Модел : 2401 A
Материјал : Алуминиум Легура
Големина : Прибл.5cm/1.97"
Зрак опсег : Прибл.50m/164ft
Дијаметар на Главата : Прибл.17mm/0.67"
Тежина : Околу.27g
Боја : Зелена
Сијалицата : XPE Светлина
3 Начини : Висока Светлина-Слаба Светлина-Флеш
Светла Боја : Бела
Моќност : 3 W
Прекинувач : Притиснете
Зум Режим : Ветување за зумирање
Изграден на висок квалитет на алуминиум, и таа има многу цврста конструкција
3 W LED max зрак опсег до 50m
Дизајниран со помош на USB порта, која може да се вметне до било кој уред со USB порт
За мобилни моќ, колку што се стави оваа точка USB приклучок во мобилни моќ USB порт, вашиот мобилен моќ ќе биде заменета со фенерче, целата темна средина во текот на ноќта може да биде 50 метри далеку
Оваа ставка може да се користи со Продолжување Црево, 5 V полнач или 5 V Моќ Банка
Одговара за многу активности на отворено кампување, планинарење и сл.
Пакет Се Вклучени :
1 x USB Светилка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да биде мала разлика за различни monitor display.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Водоотпорен:
Yes
Тело Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CE
Број На Модел На:
usb светилка
Wattage:
3W
боја:
Зелена
Зум:
Yes
Фокусна Должина:
прилагодлив
Осветлување Растојание:
< 50 m
Лумен:
Други
Извор На Светлина:
LED Светилки
Функција:
Шок Отпорни
Бренд Име:
Mayitr
Тип На Светилка:
usb светилка
полнач:
Не Е Применливо
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
Други
Тип На Батерија:
USB

Производи во категоријата

П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Доаѓањето време зависи

Карактеристики : 3 W КОЧАН LED технологија, и имаат 1*XPE ДОВЕДЕ во врвот за фенерчеМагнетно база и задни 120° р

Crazy Fire КРИ XML T6 Светло USB Полнење LED Светилка 4 Режим 2000 Лумен Zoomable LEDСветилка Со Користење На Батерија 18650Т

3100m Ah 3 W Најлон Материјал LED Светилка осветлување Сп1Функција : 1.Неспроведување на најлон полимерни мате

LED светилка Тактички Светло 8000 Lumens КРИ XML2 Zoomable 5 Режими на алуминиум Lanterna LED Светилка Рефлектори За Кампу

5 d LED : КРИ XHP35 HD Е2 Рефлектор : SMO Батерија : 1 × 18650, 2 × CR123 Посебни Начини : Локација Светилник, Strobe Зрак боја :

Brinyte DIV05 V Нуркање Факел Видео 55 Степен Зрак Агол Рачни Нуркање Светлина 1050 LM КРИ XML2 LED Нурне Фотографија Ф

Хонгконг Меѓународни Осветлување Фер ( Autum Верзија ), Хонгконг 20141027 ~ 20141031 .) што е исто така OK (ок).Со силна

92 x 25мм Мини Зум LED Светилка Отворено Преносни Осветлување Светилка 3 Опрема Прилагоди Алуминиум 200 M Свет

КРАЛОТ 10 T6 18650 LED Светилка XML T6 Факел Ламба 3Режим Led Светла Со Батерија ПолначБренд : НОВ Модел : КРАЛОТ LED Em

SF0004965Спецификации : Бренд новиLED type : CREE XPEР3Материјал : Алуминиум легураТелото Боја : Црна, како слика пок

Nitecore BR35 Двојна Растојание Велосипед СветлинаЗа доцна во ноќта вози во било какви временски услови, на Nit

Супер Светло 8 W Led Преносни Flaslight 4400mah 18650 Li Батеријата Полнење И Долго Горат Време Слободни Брод од Стран

Бесплатен превозот поевтини и практични 2000 Lumens Висока Моќност Факел Zoomable LED Светилка Факел светлина За

Пченка SMD LED заштеда на енергија светилка е најновата осветлување технологија, која има висок ефект на е

Ултра Сјајна Dimmable LED светлото на рефлекторите E27 / E26 / GU10 / MR16 15 W КОЧАН Сијалица КРИ СветилкиКарактеристик

Zoomable Led УВ Светло Факел Светлина Ултра Виолетова Светлина Blacklight УВ Ламба АА Батерија За Маркер за Провер

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

Please wait...