0
clear
  • EPEVER Bluetooth Кутија Сериски Адаптер за ЕП Трагач Соларен Контролер и Инверторот Комуникација преку Мобилен Телефон СТАН, eBox-РАНЛИВИТЕ-01
  • -20%
  • -20%
EPEVER Bluetooth Кутија Сериски Адаптер за ЕП Трагач Соларен Контролер и Инверторот Комуникација преку Мобилен Телефон СТАН, eBox-РАНЛИВИТЕ-01

EPEVER Bluetooth Кутија Сериски Адаптер за ЕП Трагач Соларен Контролер и Инверторот Комуникација преку Мобилен Телефон СТАН,

DEN 799.68
DEN 696.00

Достапност
Производот е достапен

Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Контакт :
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
Добредојдовте на вашата посета и се јавите, ве молиме контактирајте ме во секое време ако имате било какви прашања.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
Времето за испорака е прибл.
Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.

Кон својствата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
EPSOLAR
Примена:
соларни работна станица
Број На Модел На:
eBox-РАНЛИВИТЕ-01
Функција:
eBoxBLE-01 wifi стан функција
боја:
бела и balck
Гаранција:
2 година
Сертификати:
CE, ROHS

Производи во категоријата

"Наднаплаќаат" карактери ќе биде трепка Ве молиме прочитајте ја "8.9Со аларм функција во системот абнорма

4469 Автоматско управување со работата на соларен панел и батеријата во сончевиот систем Преоптоварувањ

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Дневник функција : работа се најавува и алармот се најавува сите се снимени.Контролорот има вграденво ф

10 A 12 V / 24 V соларен контролер за мали соларни дома , PWM контролер со хуманизирано дизајн и прекрасен изгл

Следи контролер со PC и ажурирање на контролор на софтвер преку RS485 (RJ45 интерфејс)Електрични ПараметриОб

LSE економски соларен контролер е нов член на Land Star семејство и идеални за мали сончевиот систем, посебно

1 Безбедносни ИнструкцииВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОВИЕ ИНСТРУКЦИИ ВНИМАТЕЛНО ПРЕД ДА ИНСТАЛАЦИЈА ИЛИ РАБ

304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x350mm 1500 W 220 V DN20 (25мм)Име на пр

7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU де

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Ние обезбедуваме 1 години гаранција Ако не може

EPEVER 10 A MPPT Соларни Задолжен Контролор Tracer1210 AN 12 V 24 V Авто Работа 100 VDC текст EPSOLAR НОВИ Brand Solar Регулатор на LCD

1 Безбедносни ИнструкцииВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОВИЕ ИНСТРУКЦИИ ВНИМАТЕЛНО ПРЕД ДА ИНСТАЛАЦИЈА ИЛИ РАБ

8 VБатеријата Под Напон За Обновување12 VВлезен напон над Shutoff16 VPV Напон На Светлинатаза Контрола На1 VPV Нап

304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x400mm 2000 W напон 220 V DN20 (25мм)Им

PWM 30 A 20 A 10 A Соларни Задолжен Контролор 12 V 24 V Авто со Backсветлина LCD Дисплеј Двојна USB 5 V Соларни Регулаторо

Во тоа време, треба да ја полните батеријата.4 VНизок напон за обновување11 Кога батеријата напон се врати

Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање

1 Безбедносни ИнструкцииВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОВИЕ ИНСТРУКЦИИ ВНИМАТЕЛНО ПРЕД ДА ИНСТАЛАЦИЈА ИЛИ РАБ

Please wait...