0
clear
  • Нови Мажите Ултра Светлина Надолу Јакна Есен Зима Топло Бела Патка Надолу Parkas Палта Лесни Outwear Машки Тенка Кратко Палто AB638
  • -20%
  • -20%
Нови Мажите Ултра Светлина Надолу Јакна Есен Зима Топло Бела Патка Надолу Parkas Палта Лесни Outwear Машки Тенка Кратко Палто AB638

Нови Мажите Ултра Светлина Надолу Јакна Есен Зима Топло Бела Патка Надолу Parkas Палта Лесни Outwear Машки Тенка Кратко Палто

DEN 2445.12
DEN 1247.00

Достапност
Производот е достапен

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Биста Должина Рамо Ракав М 106 64 42 61 L 110 65 44 62 XL 114 66 45 63 2 XL 118 67 46 64 3 XL 122 68 47 65 4 XL 126 69 49 66
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Јакна
Производот Се Покаже :

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Тежина:
0.1kg-0.5kg
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Обвивка Материјал:
Акрилик
Декорација:
Џебови,Патентите
Облека Должина:
Краток
Дебелина:
Тенка
Одредување На Тежината:
100g-150g
Број На Модел На:
Мажите Надолу Грб AB638
Маскирани:
No
Одредување На Содржина:
80%
Мажите Бела Патка Надолу Јакна:
Машки Ultra Light Јакни
Мажите Краток Капут:
Лесни Паркови Палта блузи
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима

Производи во категоријата

2016 година оригиналниот еден надолу грб 90% надолу долго дебели мажи надолу јакна слободно надолу Јакна г

П : не сакам да се оданочуваат.Дали постојат било какви идеи за да се избегне тоа? A : Како и обично, ние ќе

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од

Додај во Мојата Омилена Продавница и да добиете сини картониДраги пријатели : Ако не знаете што големин

Зимската машка Патка надолу јакна Кожа Over Coat Машки Модни Топло Отворено Носат Зајакот Крзно Јака Тенок

Ова е еден добар квалитет Човек зимски капут, патка надолу јакна содржи 90% бела патка надолу Тоа значи 100g

Додај во Мојата Омилена Продавница и да добиете сини картониДраги пријатели : Ако не знаете што големин

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве м

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Please wait...