0
clear
  • EZ Револуција Тетоважа Кертриџ Игли 3,5 мм Среден Коси Круг Лагер Тетоважа Игли за Кертриџ Тетоважа Машина & Костец
  • -20%
  • -20%
EZ Револуција Тетоважа Кертриџ Игли 3,5 мм Среден Коси Круг Лагер Тетоважа Игли за Кертриџ Тетоважа Машина & Костец

EZ Револуција Тетоважа Кертриџ Игли 3,5 мм Среден Коси Круг Лагер Тетоважа Игли за Кертриџ Тетоважа Машина & Костец

DEN 720.00
DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен


Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!
EZ Револуција Тетоважа Кертриџ Игли 3,5 мм Среден Коси Круг Лагер Тетоважа Игли за Кертриџ Тетоважа Машина & Костец
Опис : EZ Нова Револуција Тетоважа Игла Касети. Компатибилен со Сите кертриџ систем машини и костец. 100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани. Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија Спецификација : Медиум Коси 3,5 мм, со дијаметар од 0.30 mm ( #10 Bugpin) Тема : Безбедност мембрана внатре во системот. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. Точно одговара за игла групи во секое време и Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми . Слика Покаже :

Кон својствата

боја:
RC1003RLB, RC1005RLB, RC1007RLB, RC1009RLB
Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
EZ-RCRLB
Материјал:
316 Од Не ' Рѓосувачки Челик & Пластични Совети
Име На Производ:
EZ Револуција Кертриџ Игли Круг Лагер Медиум Коси
Дијаметар:
#10 Bugpin ( 0.30 mm)
коси:
Медиум Коси 3.5 MM
Тип:
Круг Лагер Игли
Пакет:
20 парчиња/ Кутија

Производи во категоријата

Секој случај, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надеваме дека со обезбедување одлична услуга

1 buc Клип Кабелот Увезени силикони трговија на Големо цена за Тетоважа Машина Пиштол Напојување100% Мек Си

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!Нови Меки Силиконски рамо, грб Синтетички Те

EZ Револуција кертриџ Тетоважа Игли #12 (0.35 mm) Кертриџ Криви / Круг Магнум(CM / РМ)за тетоважа машини и костец

3 D Модел на Главата Деинсталирање за Трајна Шминка Практика Глава, со Очи & УснаМодел Бр.CTT005 Трајна Шмин

Нови 500pcs Бела Пластика Расположливиот Трајна Шминка Веѓа Усна Тетоважа Пигмент Сад Прстен Мастило Прве

modname=ckeditorТетоважа Прирачник Пенкало Колекции Трајна Шминка Веѓа Усна Eyeliner Microblading 3 D Везови Феникс Модел

Веѓа Владетел Тетоважа Дебеломер Мерка Алатка Прилагодливи Владетел Веѓа Чешлање Матрицата Shaper Веѓа Л

50pcs Предизвика Стапови за Електрична Тетоважа Мастило Миксер Машина Боја Blender го Замени Род Пигмент Agitato

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ЛУДИ ТЕТОВАЖА МАГАЗИН , НЕКА СЕ ЛУДИ СЕГА !!!Описи : Материјал : ПластикаГолемина : 500mlБој

10 PCS 120ml Пресврт Капа Празни Пластични Бела Тетоважа Мастило Пигмент Јасно Шише СнабдувањеПакување, Вкл

Карактеристики се лекува брзо да се задржи влагата без лузна, без промена на бојата Апликации : За по веѓ

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСи

Нова пред Месинг Контакт Обврзувачки Контакт Завртка за Тетоважа Машина Тетоважа на Машински ДеловиНи

50 PCS 14 Pin Рамен Ножеви за Прирачник за Трајна Шминка Веѓа Пенкало Еден Пакет бесплатен превозотПРОИЗВОД

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!EZ Нова Револуција Игла Кертриџ Долги Коси #10 B

Тетоважа На Машински Делови Напред Контакт Обврзувачки Пост Сет Со Knur Тетоважа & Телото УметностНие при

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСи

Ви благодариме за Повлекува Од повеќе ПродавницаШарени Ттип Арматура Бар Брадавиците Торба на 100 КОМПЈ

Трговија На Големо Цена Од Не ' Рѓосувачки Челик Нога Се Префрлите На Возилото Тетоважа Клип Кабелот За

Функција : Тетоважа игла variegating помош , анти анти го transplation крварење , анти ткиво течност преливник , munsu п

Please wait...