0
clear
  • BOODUN Мобилни Ракавици за Возење Lycra Бушава Екран на Допир за Пролет Есен Велосипедизам Ракавици Термички Целосна Прст Windproof MTB Ракавици
  • -20%
  • -20%
BOODUN Мобилни Ракавици за Возење Lycra Бушава Екран на Допир за Пролет Есен Велосипедизам Ракавици Термички Целосна Прст Windproof MTB Ракавици

BOODUN Мобилни Ракавици за Возење Lycra Бушава Екран на Допир за Пролет Есен Велосипедизам Ракавици Термички Целосна Прст Windproof

DEN 1202.88
DEN 613.00

Достапност
Производот е достапен

Мобилен Ракавици За Возење Lycra Бушава Екран На Допир За Зимско Возење Велосипед Ракавици Термички Целосна Прст Windproof Патот Планински Велосипед Ракавици
ПЛАЌАЊЕ
Aliexpress Зачувам , T/T, West Union, Парите Б ookers, Master Card, Visa, Qiwi ..
ФЛЕШ ПРЕВОЗОТ
1) Сите јас tems може да се испраќаат надвор во рок од 1 - 5 работни дена (освен на викенд и државни празници), откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress;
2) Вашиот приемник(s) информации не може да се менуваат по вашата нарачка е предаден ;
3) ве Молам, ве молиме проверете и уверете се дека вашиот телефонски број и пост код се точни.
ПОВРАТНИТЕ информации
1) Позитивни Повратни информации s ( 5 ѕвезди) се многу важни за нас . Стр закуп
љубезно leav e вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди рејтингот и s како ни
екранот s од 5 ѕвезди , $2 мин ПОПУСТ забава ќе биде подготвен за вашата следна цел s .
2) Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред
leav ing никакви негативни повратни информации (1-3 ѕвезди). W e гаранција дека сите ваши
проблеми можат да бидат повторно s olved 100% .
3) Ако не можете да го споделат нашата производ s на Instagram/ Facebook /Twitter и други социјални платформи , ќе се здобијат со дополнителни 5-10 % попуст за вашата следна цел s .
НАШИТЕ УСЛУГИ
1) Dro стр превозот на располагање
2) Глобалната агент s регрутира ing
3) ОЕМ & ODM се достапни
4) Боја Неусогласеност може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина , итн. Ова не припаѓаат на стока квалитет proble . Сепак,доколку сметате дека на објектот s примени се на погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да дознаете дали се врати s или враќање s се достапни .
ЗА НАС
1) Ние сме професионални спортски објекти снабдувач!
2) Ние нудиме фабрика директни испорака, така што ќе може да се добие најниска цена !
3) трговија на Големо s и customiz изјави се достапни ! И ние можеме да брод на сите item s на вашиот клиент s директно!

Кон својствата

Големина:
L/XL, S/M
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Микрофибер
Функција:
Водоотпорен
Број На Модел На:
BD-CG200944
Бренд Име:
Boodun
Тип:
Целосна Прст
Пол:
Мажи
Пол:
мажи жени
Екран на допир:
Yes
suitable1:
човек
Suitable2:
Жените
Highlight1:
проводен pvc
Highlight2:
Термички Влакна
Highlight3:
Бушава
Highlight4:
Lycra
Highlight5:
Микрофибер

Производи во категоријата

WEIMOSTAR Велосипедизам Ракавици Велосипед ракавица тркачки Тим MTB ropa ciclismo отворено Спортски 3 D ГЕЛ lycra Поло

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Овој пар на ракавици е

Театарски Панк Хипхоп СТП Црна Половина прст Кожни Ракавици Круг на НоктитеКарактеристики : 100% Сосема н

ROCKBROS Половина Прст Велосипед Ракавица Отворено Велосипедизам Спортски Дише Ракавици Велосипед Сунѓер

Примање на производи кои не се точно купувачот цел (Види , количина, перформанси постои разлика) Наплата

BOODUN Велосипед Ракавици Пролет, Есен Зима Windproof Топло Целосна Прст Мажи Жени Сина, Розова Зелена Антипроп

Половина Прст Шок за заштита на Велосипед Велосипед Велосипед ciclismo Ракавици GUB 2098

Се ВРАЌА Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Ние ќе ја испрати на пред

Бренд : MOUNTAINPEAKПроизвод : Mesh мраз свила рака ракавКарактеристики : дише, заштита од сонце, висока еластичн

1pair Мажите Борба Борба Половина Прст Против пролизгување Отворено Спортски Ракавици Висок Квалитет 4 Бо

(Освен некои земји и APO / FPO) • Наредби обработени навремено по плаќање на проверка • Сите вратени предме

Лето Б ајк H alf hort S C ycling F inger РакавициОпис Материјали : Најлон Боја : Црвена,Bule,Црна,Портокалова Низок проф

Применливи пол : Машки8 Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од

Cool Change Велосипедизам Ракавици Половина Прст Mens Жените Лето Спортски Shockproof Велосипед Ракавици ГЕЛ MTB Вел

【Име на производ】 отворено јава планинарски фитнес дигање се однесува на ракавици 【Материјал】 изми к

Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.Стандард на Услуги

100% Сосема нов и висок квалитет!Донесување на светлината на вашите прсти, флеш факел никогаш нема да се о

1 Pair Мода Велосипедизам Половина Прст Мажи Жени Ракавици Анти Пропадна MTBВелосипед Велосипед Ракавици S

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Неисправни предмети МО

БРАТЧЕ Велосипедизам Велосипед Половина Прст Ракавици Shockproof Дише MTB Планински Велосипед ГЕЛ Ракавици М

Please wait...