0
clear
  • 5pcs Виножито Боја Квадратен Облик 8~14mm Природни Abalone Школка Влакно Лабава Монистра За Накит Одлуки Наоди
  • -20%
  • -20%
5pcs Виножито Боја Квадратен Облик 8~14mm Природни Abalone Школка Влакно Лабава Монистра За Накит Одлуки Наоди

5pcs Виножито Боја Квадратен Облик 8~14mm Природни Abalone Школка Влакно Лабава Монистра За Накит Одлуки Наоди

DEN 1428.00
DEN 1328.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Плоштад Монистра
Големина
8~14mm
Материјали
Abalone Школка
Количина
5 Насоки по многу
-40.26 /lo

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
120
Бренд Име:
Ainicin
боја:
виножито
Материјали:
Abalone Школка
Обликот:
Плоштад
Големина:
8~14mm

Производи во категоријата

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Барокот Слатководни Бисер Монистра,Женска Наки

Опис На ПроизводотМногу симпатична дрво монистраСе користи за да се направи детски брадавица клип, Ѓер

предмет : фенси кристал камен облик : navette коњ око големина : 7x15mm боја : кристално јасна употреба : diy крист

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

2017 Нова Мода Симпатична Акрилик Шарм Монистра Срце Облик Мешани Монистра Деца рачно изработени Ѓердани

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Дали ви се брод на меѓународно ниво? Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информа

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Материјал : црна lave монистра Боја : црна Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Пакет : 1 влакно црн

Точка Име : Шема Барел Антички Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSОбјектот Големина : 1

Детали за производотМатеријалЛегураГолеминаОколу 20x6mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја Меша

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Пинк Сина Боја Попуштат Кристал Камен Лабава Монистра Накит Правење На Р

500pcs / set DIY накит одлуки Шарени Монистра Мешани Frosed Акрилик Круг Spacer Монистра 10ммБоја : случајно и се меша

Објектот Количина15pcs / многуТочка Бр.Б.К.001Објектот МатеријалиСкапоцен каменБоиИсто како фотоОбјектот

Тип : Падна Чипови Камен Неправилен Облик Drilled Лабава Монистра Насоки за Изработка на Накит Големина Дет

Почитувани купувачи ! Шармот има само печат S925, ви благодариме1 Овие производи се направени од вистинска

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Цинк Легура *Големина : 4mm дупка е 1mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Б

Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете email на нас.Ние не сно

Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи за

SKU : D201Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 3.4 GБренд : GW парична Казна НакитБоја : ЦрвенаCUST

Материјал : снег разбиена монистра Боја : како фотографија Надвор големина : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Паке

Рачно Изработени Порцелан, Монистра, Famille Се Зголеми Порцелан, Був, Мешана БојаГолемина : за 17mm долго, 14mm

Атрибут : Додатоци (не вклучувајќи ѓердани) Боја : Y ellowМатеријал : Природни КоскаГолемина : 20mm X 22mm (Прибли

500pcs 10мм DIY Накит Наоди Полимер Глина Монистра Овошје Парчиња, се Меша Боја И се Меша Дизајн Хривнија Дода

Please wait...