0
clear
  • Малку Пони Еднорог Коњ Ѕид Налепници За Детска Уметност Соба Отстранлив Decals Оркестарот На Животните Силно Лепило Ѕид Decal Позадина S134
  • -20%
  • -20%
Малку Пони Еднорог Коњ Ѕид Налепници За Детска Уметност Соба Отстранлив Decals Оркестарот На Животните Силно Лепило Ѕид Decal Позадина S134

Малку Пони Еднорог Коњ Ѕид Налепници За Детска Уметност Соба Отстранлив Decals Оркестарот На Животните Силно Лепило Ѕид Decal

DEN 332.16
DEN 282.00

Достапност
Производот е достапен

* * * * *
Добредојдовте на нашиот магазин. Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во право за вас. Ако имате било какви прашања за овој објект, не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме секогаш среќни да им помогне. Уживајте во вашата шопинг.
Големина (1 инч =2.54 см ) :
50cm(w) x 30cm(h)
70cm(w) x 42cm(h)
94cm(w) x 56cm(h)
- Материјал : животната средина nontoxic пвц; да се отстрани,но не и за Обновливи; водоотпорен.
- Тоа може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.
- Слики предвидени се за индикација цели. За точната големина, ве молиме reffer да големини напишан во овој дел.
- Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
- Пакет : Обично вклучува налепница, трансфер филм и настава.

Кон својствата

боја:
Црна, Бела, Сина, Црвена, Кафеава, Државата Сива, Сива, Виолетова, Меки Розова
Големина:
50x30cm, 70x42cm, 94x56cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Бренд Име:
FARLEOPARD
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
S134
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Производи во категоријата

Детален ОписСтандардната Боја : Виолетова H631( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 30 x 80 cmГ

Материјал : 160g бела обложена хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти,

【Производ Големина】 "0" Големина : 56 * 75см "1" големина 39.5 * 75см "2" големината 49 * 81cm "3" големина 50 * 85cm "4" голем

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Мала : 20 x 59 см Медиум : 44

Потсетување : нема слика рамки се вклучениНашиот мал профит, производи оштетени во транзит,ве молиме ко

Опис На Производот : Романтични Цвет Faries Цвеќиња Дрво Гранки Ѕид Decals Дома Декор Дневна Соба и Спална соб

Производ Inforamtion : Број : W356 Големина : S : 42x49cm M : 57x66cm L : 75x87cm Материјал : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 53cm X 56cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериер

ZOOYOO Топла продажба Нов Цртан филм DIY Живот Мото Налепница за детска соба Ѕид Налепница Дневна Соба Декор

Лесен за употреба и отстранување 3.4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве мол

Кога ќе примите ѕид налепници, треба да splice тоа,како мозаик парчиња,надевајќи се дека ќе има среќен пат!

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

Опис На Производот ** Ecofriendly Слатка Дома Декорација **Материјал : Водоотпорен ПВЦГолемина на : 50*70cm( Ве мол

Висок квалитет на стакло мозаик Ние сме производство на стотици дизајни од стакло мозаик модели во раз

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 43cm X 58cm56cm X 76cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

Производ Inforamtion : Број : W436 Големина : S : 42x42cm M : 57x57cm L : 75x75cm Материјал : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1

Please wait...