0
clear
  • AC 36V 110V 220V 380V 24V DC Одложување Тајмер временско Реле 0~60 Секунди 0~60 Минути AH3-3 со чашката база
  • -20%
  • -20%
AC 36V 110V 220V 380V 24V DC Одложување Тајмер временско Реле 0~60 Секунди 0~60 Минути AH3-3 со чашката база

AC 36V 110V 220V 380V 24V DC Одложување Тајмер временско Реле 0~60 Секунди 0~60 Минути AH3-3 со чашката база

DEN 312.00

Достапност
Производот е достапен


Pls да ми кажете на напон ти треба кога ќе го поставите цел.

Кон својствата

боја:
24V 0 60 Секунди, 24V 0 60 Минути, 36V 0 60 Секунди, 36V 0 60 Минути, 110V 0 60 Секунди, 110V 0 60 Минути, 220V 0 60 Секунди, 220V 0 60 Минути, 380V 0 60 Секунди, 380V 0 60 Минути
Бренд Име:
DIANQI
Број На Модел На:
AH3-3
Тип:
-
Теорија:
-
Употреба:
Временско Реле

Производи во категоријата

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Карактеристики : РОТИРАЧКИ ТАЈМЕР Песок тајмер месеци на вашиот ѕид со вклучени 2 навртки Направени со

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Слободен Испорака на Високо Квалитетни SUL181 H Механички Тајмер SUL181 H 24hours Секојдневно Механички Тајмер Вр

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Manhua Најдобро продаваните производи 24 VDC дигитални automatic Time Switch MT316s Тајмер прекинувач со CEОпис На Произво

ATR02SB (DH48 SS) серија дигитален LED дисплеј временско реле (циклус двојно доцнење) Една кутија Димензии : 48 * 48 *

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ 7 ДЕНА PROGRMMALBE ТАЈМЕР ПРЕКИНУВАЧ (1 NO+1 NC) ИМА ЧЕТИРИ ФУНКЦИИ : 1 ЧАСОВНИКОТ на ЕКРАНОТ (12 / 24hr

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

SUL180a 15 Минути Механички Тајмер 24 Часа Програмабилни Din Железнички Тајмер Време Се Префрлите Реле Мерење

DHC19 SS двојно железнички сет35mm стандард rail монтажаDual поставување, еден циклус илиШирок временски опсег 0.

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

Бесплатен Превозот Механички Тајмер 24 часа Дневно Програмабилни 15mins Поставување Механички Тајмер Switch S

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Опис : Answer : ___________________________ Note : 100% сосема нов и висок квалитет на Автомобилски електронски дигитален дис

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

Објектот специфики : Тип : ТајмериБоја : МултиМатеријал : ПластикаФункција : ЕкоПријателскиСертификациј

089 KGКопчиња Описи : 1 Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку ми

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Опис На Производот : Yan Ling HHS16 E Интелигентни релеНапојување : DC24 V, AC220 V, 380 VОдложување Опсег : 0.01 s ~ 9999hКога

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Нови Спортски Стоперката Професионален Рачен Дигитални LCD Спортски Стоперката Хронограф Контра Тајмер

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете д

Оваа единица ќе работат на 12 V возило.О2 Сензор напон А / С вредност може да бидат прикажани.Ја прикажува

Manhua Microcomputer Електронски Неделник Програмабилни Дигитален ТАЈМЕР се ПРЕФРЛАТ на Време РелеОпис На Произ

Карактеристики : Панел Монтирани.Adcanced препоставување на една недела пред тоа.Дигитални електронски тај

Please wait...