0
clear
  • AOWEAR Нови Пристигнување Унисекс Гроздобер Поларизирани очила за сонце AOWERA Плоштадот Ретро Eye Glasses UV400 Возење Риболов Додатоци За Мажи
  • -20%
  • -20%
AOWEAR Нови Пристигнување Унисекс Гроздобер Поларизирани очила за сонце AOWERA Плоштадот Ретро Eye Glasses UV400 Возење Риболов Додатоци За Мажи

AOWEAR Нови Пристигнување Унисекс Гроздобер Поларизирани очила за сонце AOWERA Плоштадот Ретро Eye Glasses UV400 Возење Риболов

DEN 1055.52
DEN 538.00

Достапност
Производот е достапен

modname=ckeditor AOWEAR Нови Пристигнување Унисекс Гроздобер Поларизирани очила за сонце AOWERA Плоштадот Ретро Eye Glasses UV400 Возење Риболов Додатоци За Мажи/Жени
Се каже НЕ на Низок Квалитет Очила. AOWEAR Бренд на Очила со Удобно Рамка и HD Поларизирани Леќи, Анти-отсјај и Анти-зрачење.
Пакет Се Вклучени :
1 * Очила.
1 * Оригинален Бренд Хартија Кутија.
1 * Оригинален Бренд Случај.
1 * 100% Памучна Крпа.
1 * Поларизирана Тест Картичка / Бренд Ознаки.
Слика

Кон својствата

Бренд Име:
AOWEAR
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
59mm
Број На Модел На:
A7073
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа, Оптички Attributeial:
HD Поларизирана, UV400, Анти-отсјај, Анти-зрачење
Бои:
Црна, Сребрена, Сина, Кафена, Сива
Пакет:
Оригинална Хартиена Кутија, Случај, Крпа, Ознаки/Тест Картичка
Погодни Места:
Возење, Риболов, Патување, Отворено, Мода

Производи во категоријата

Бренд : Veithdia100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Леќа Материјал : Polaroid леќи .Огледало нозе Материјал : Авион алу

Опис : Наслов : POLARSNOW Деца очила за сонце 2018 Поларизирана Бренд Дизајнер Деца Сонце Очила Бебе Наочари 100%

До 2015 Мажите Поларизирани очила за сонце АлMg на Жито Дизајн HD Возење Очила за Сонце Очила За Мажи Oculos De Sol

Производ себе без никакви бренд логоНовиот 8177 имитација алуминиум магнезиум поларизирана ултра мала т

La Vie Брендот Smart Оригинални Нов Дизајн Магија очила за сонце LCD Поларизирани Леќи Прилагодливи Transmittance Те

Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ве молиме к

1) Ако не ви се допаѓа ставката што сте ја купиле, ве молиме да го плати превозот на товар и да се врати кај

Ние само брод на стоките да ги според адресата што ја напишал во Ali Express, ако тие сакаат промени, ве молиме

RILIXES Бренд 2018 Нови Поларизирани очила за сонце Мажите Мода Машки Eyewear Сонце Очила за Патување Oculos Gafas De Sol

Превозот : · Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Ако овој објект е во вашиот посед

САРА 2018 Нов Бренд Дизајнер Мажи / Жени Поларизирани очила за сонце Слој Eyewear Oculos UV400 Masculino Отворено Спортс

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 25 работни дена откако вашата уплата е завршен...

1 IP позлата слоеви, заштита на вашата очила рамка, трајни2 Оптички рамка за да го отворите вашиот вид, очи

1) Ако не ви се допаѓа ставката што сте ја купиле, ве молиме да го плати превозот на товар и да се врати кај

Нашата фабрика поддржува целата земјаОдржување на очила за сонцеМетод или постапкаОдржување на очила

1) Вашата позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот Ние љубезно барање дека ќе поминат в

Please wait...