0
clear
  • Новата 3D Diy Дијамант Сликарство Куќа Оркестарот Сценографијата Плоштад Полн Дијамант Везови Занаетите Апстракт Масло од Смола Занает Крстот Бод
  • -20%
  • -20%
Новата 3D Diy Дијамант Сликарство Куќа Оркестарот Сценографијата Плоштад Полн Дијамант Везови Занаетите Апстракт Масло од Смола Занает Крстот Бод

Новата 3D Diy Дијамант Сликарство Куќа Оркестарот Сценографијата Плоштад Полн Дијамант Везови Занаетите Апстракт Масло од Смола

DEN 542.40
DEN 314.00

Достапност
Производот е достапен

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата.com
*Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови
може да предизвика одложување. тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.
Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везови
Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дупчење со 447 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, платно крпа, алатки. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава.
За Дијамант Сликарство
Дијамант сликарство е нов популарни производи.com
Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.
Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод
Бренд : Вејн Sweet Home Дијамант Сликарство
Боја Количина : 10-45 Бои.
*Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува
царинската да плаќаат данок. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда.
Име на производот и фото шоу
Новата 3 D Diy Дијамант Сликарство Куќа Оркестарот Сценографијата Плоштад Полн Дијамант Везови Занаетите Апстракт Масло од Смола Занает Крстот Бод За Домашна Декорација
Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.

Кон својствата

Големина:
20x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 60x80cm
Бренд Име:
MOONCRESIN
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на Дијамант:
Слика кристал
детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Големина:
Multiple size can choose
is_customized:
Yes
занаети:
Дијамант Везови Крст
боја:
30-40 clore за нормално
Се применуваат во вселената:
дневната соба И спалната соба
Број На Производ:
Водопадот Дијамант сликарство

Производи во категоријата

Нови 5 D DIY дијамант сликарство крстот бод зајдисонце дрво крајбрежје сценографијата кристал акупунктур

Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи не квалитет проблем) Производ димензии се н

Ајде да го реши проблемот со вас ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на п

DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за с

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Теми за животните,цветни растенија,религија,и ПортретНашите предности : 1 Врвен квалитет; 2 Директно од г

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти DIY дијамант привлече лично

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

3 D DIY Везана Дијамант Везови Цртан филм Икона Дијамант Сликарство Крстот Бод мечето Шема Rhinestones Уметност

Модерната едноставна уште живот цвет 5d diy дијамант сликарство дијамант налепница, дома дневна соба деко

Фантазијата 5 D Дијамант Везови Печурка Куќа Кристал Дијамантски Крст Бод Камен Ѕидани Занаети Акупункт

Нова жешка! DIY 5 D Дијамант Везени Панда Мозаик Недовршени Куќа Декорирани Дијамант Сликарство Крстот Бо

Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат Ние обично го пополните долниот декларирана

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

Please wait...