0
clear
  • Сопствени Направени 2 парчиња Grommet Драпериите Drape Стакло Завеса Девојка бебе соба Дете Децата Соба Прозорец Облекување 200 x 260cm Сина Мечка
  • -20%
  • -20%
Сопствени Направени 2 парчиња Grommet Драпериите Drape Стакло Завеса Девојка бебе соба Дете Децата Соба Прозорец Облекување 200 x 260cm Сина Мечка

Сопствени Направени 2 парчиња Grommet Драпериите Drape Стакло Завеса Девојка бебе соба Дете Децата Соба Прозорец Облекување 200

DEN 3600.00

Достапност
Производот е достапен


Мерка Упатување

Кон својствата

Големина:
2*2.6, 1*1.45, 1*2.6, 1.4*2, 1.4*1.2, 2.7*2.2
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Бренд Име:
Sofdi
Локација:
прозорецот
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Хотел,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Тип:
Римската Завеса
Шема:
Печатени
Формат:
Скала Појас
Стил:
Европски и Американски Стил
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Толеранција:
3%
Количина:
2 панели

Производи во категоријата

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.Купувачот треба да се обиде да

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Добредојдовте на LX Продавница забава 5 $ : цел цена повеќе од 99$ купон 4 $ : цел цена повеќе од 79$ забава 3 $ : ц

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

и ќе добиете заврши sewed завеси со куки исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за с

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Не се Вклучени : Tieback / Tassle / монистра Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве м

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Пакетот вклучува : 1 x Завеса2 W= Ширина, H= Висина3 Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипк

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попу

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Please wait...