0
clear
  • Тибетската Будистички статуи во Тајван Антички бронза медитација со мали статуи Фармацевт Буда украси 4 инчи
  • -20%
  • -20%
Тибетската Будистички статуи во Тајван Антички бронза медитација со мали статуи Фармацевт Буда украси 4 инчи

Тибетската Будистички статуи во Тајван Антички бронза медитација со мали статуи Фармацевт Буда украси 4 инчи

DEN 4224.00

Достапност
Производот е достапен


Буда направени за Тајван, таписерии изработка, се соочуваат со свечена, е редок свечена Буда производи на пазарот, силно се препорачува! Име : 4 инчи Медицина Буда статуата на Буда
Потекло : Тајван Материјал : бакар
Спецификации : околу 12 цм висок

Кон својствата

Бренд Име:
Gesong Dolma
Материјал:
Бакар
Тема:
Будизмот
Регионален Функција:
Кина

Производи во категоријата

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

комуникации Ние ќе го испрати како е можно поскоро.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.Целата

Должина 45, ширина 13, висина 24 см На високоодделение атмосфера, исклучителна изведба Е добар избор за под

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Поштенски : Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 1525 дена да пристигне,ние може

Франција Сувенири Фрижидер Magent ИмеФрижидер магнет Eforie Романија приморскиот летен сценографијата Мате

Враќање : Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 18 cm * / 7.1 инчи Ширина : 7.5 cm * / 2.95 инчи Тесен : 5.5

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

добредојдовте во мојата продавница Опис Име : Sam Запад Материјал : жолта топола дрво Големина : x 20cm 7.3 cm x 7.

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Големина Висина 3.15 инчи Долго 5.3 инчен широчината 3 инчиВисина 8 CM Долги 13.5 CM широка 7 СМТежина 1.6 КГвклуче

Please wait...