0
clear
  • Sorbern Жените Чизми Со Заковки Плус Големина 34-46 Високи Потпетици Тока Рака Глуждот Чизми За Жените Botines Mujer Зимски Чизми Жени
  • -20%
  • -20%
Sorbern Жените Чизми Со Заковки Плус Големина 34-46 Високи Потпетици Тока Рака Глуждот Чизми За Жените Botines Mujer Зимски Чизми Жени

Sorbern Жените Чизми Со Заковки Плус Големина 34-46 Високи Потпетици Тока Рака Глуждот Чизми За Жените Botines Mujer Зимски Чизми

DEN 7680.00
DEN 6144.00

Достапност
Производот е достапен


12914 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши. 3.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст.Ви благодариме!

Кон својствата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
т-1
Сезоната:
Зима
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Бренд Име:
SORBERN
Вратило Материјал:
PU
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Занитвам
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Производи во категоријата

Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни дад

Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитувањепред превозот.3

Оригиналната Намера Домот, Глуждот Чизми Популарни Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Убаво Црна Зелени Ч

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

Prova Perfetto Вистинска Кожа Кратки Чизми Жените рачно изработени Ретро Стил Занитвам Мешана Боја Витез Чевл

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Глуждот Чизми на Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Стил

3 ве Молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Огромен избор за вас да се шармантна дама!Попуст + Врвен Квалитет + Бесплатен ПревозотМожете да се меша в

Жените Глуждот Чизми Круг Пети Оптоварување Чизми Мода Висококвалитетни Чевли Плус НИ Големина 415 ...

добредојдовте на нашата продавницаТрговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.Голема цел ние ќе понуди

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина Било прашање p

Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ&ПОЛНА АДРЕСА ,вклучуваат земја, регион,гр

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Di Ji Girls Жените Пумпи Лето Bootie Pointy Пети Cutиспис Fretwork Разговор Глуждот Чизми Пролет Жени Висока Пета Фустан

Please wait...