0
clear
  • Afanti Музика Топла Железнички Електрична Гитара Магнети (GCT-73B)
  • -20%
  • -20%
Afanti Музика Топла Железнички Електрична Гитара Магнети (GCT-73B)

Afanti Музика Топла Железнички Електрична Гитара Магнети (GCT-73B)

DEN 6345.60

Достапност
Производот е достапен


Afanti Музика Топла Железнички Електрична Гитара Магнети (GCT-73 B)
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Уверение фабрика страна Направени во Кина!
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса!
5. 24 часа онлајн услуга!
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Магнети,
Само да не контактирате во секое време!
Сите Afanti Магнети се со најдобар квалитет во Кина! ние гарантираме сите Afanti Магнети може да го понуди на својата гитара најдобар звук!
По приемот на стоката, Afanti нудат Бесплатни Враќа & Размена на услугата 30 дена!! и ние ќе ја плати враќање и замена на превозот надомест!
Сите да ви покаже голема доверба имаме во нашите магнети!
Модел : GCT73 Б
Излез : 1280 mv ДРК : 11.0 kohm Магнет : Керамички Тип : Humbucjer Спецификации : Група : Железнички ТЕЛЕ Структура : Humbucker Серпентина : Пеат Поли Најлон Setup : Вратот позиција Магнет : Феритни Излез Опсег : Умерена DC Отпор : 11.0 Kohm
Инсталации : 4 Диригент
Answer : ___________________________ Note :
Минимална цел количество : 10 компјутери
Испорака време : 25 дена
Превозот компанијата : Кина EMS, Fedex, DHL, UPS-от (зависи од вашата адреса и цел количество )
Откако ќе го постави цел, pls се прошири на превозот време за нас, од 25 дена! Сите Afanti Пикап модели не се во парк, ние треба околу 25 дена да ги направи, се надеваме на вашето разбирање!
Многу многу многу Aliexpress продавачот копија на нашите производи фотографии, нашите производи спецификации, дури и копирање на нашата компанија, воведувањето!
но, тие никогаш не можат да ја копирате :
нашиот квалитет!
нашата одлична комуникација!
нашата одлична Услуга за Клиентите!
Afanti Музика, да направи било гитара за вас!
ние, исто така, се фокусира на Тапан, Saxophone

Кон својствата

Број На Модел На:
GCT-73B
Тип:
пикап
Бренд Име:
Afanti

Производи во категоријата

WЏЕЗ серија пикап е прво lauched од Adeline во Кина како еден вид на акустична магнетни soundhole пикап Со contruction на д

com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа

Клиент Информации 1.Производ слики во рок од седум дена по испорака, ве молиме бидете сигурни дека прево

Функција : Минимална Должина : 120cmМаксималната Должина : 139cmМинимална Ширина : 2.8 cmМаксимална Ширина : 7.5 cm

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

Точно се заобиколат,енергија од AC адаптер.com ќе даде пари на нашата сметка .Ве молиме да ни ме преку "МОЈО

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

Hight квалитет на Гитара Patch Кабел Кабелот Ефект на Возилото Инструмент Опис на ПроизводотTTONE Patch Кабел со

Дизајнирани специјално за акустична гитара, ukulele, и други акустични инструменти, хроматска НС Микро Soundho

Лесно да се инсталира.АД33 WЏЕЗ серија пикап е прво lauched од Adeline во Кина како еден вид на акустична магнетн

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажаниБоја : Сребрена(Хром поз

100% Сосема нов,не се користиОбјектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Близнаци

1 Тип : 009046 2 Големина на : E10.009 , Б2 0.011 , G3 0.016 , D4 0.026 , А5 0.036 , E6 0.046 3 Бруто тежина : 0.060 KG 4 Пакет : 2 поставуваОна ш

ПРЕДМЕТ : вилкинсон WVS50 IIKПРОИЗВОДСТВО МЕСТО : вилкинсон КомпанијаБОЈА : a s што е прикажано на сликатаЗем

Боја : Сребрена(Хром позлатен)Cid : 1 : 18Локација : 6 R & 6 L & 3 L3 R & 2 L4 R & 4 L2 R за избереПакет Се Вклучени : 6x Гитара

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

Please wait...