0
clear
  • JAAFAR 2018 Нов дизајн мажите синџир рака вулканска карпа природен камен beaded Буда главата хривнија панк накит, модни накит AS298
  • -20%
  • -20%
JAAFAR 2018 Нов дизајн мажите синџир рака вулканска карпа природен камен beaded Буда главата хривнија панк накит, модни накит AS298

JAAFAR 2018 Нов дизајн мажите синџир рака вулканска карпа природен камен beaded Буда главата хривнија панк накит, модни накит

DEN 123.84
DEN 74.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашиот магазин
Без Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра Цена
Ако цел е помалку од $300, бесплатен превозот Кина пост или Хонгконг пост
Ако цел повеќе од $300, бесплатен превозот на курирската служба DHL, EMS, Fedex
опис на производот

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JAAFAR
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Панк
Број На Модел На:
AS298
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
Период Tracker,Фитнес Тракер
Должина:
19cm
Име:
Бренд Влакно Хривнија
Материјал:
Оникс, природен камен
обичај обработка:
Yes
Процесот:
природен камен

Производи во категоријата

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 1gГолемина : ПрилагодливБелег : 999 златоМИ ЛЕ ZHUBAOП

http : / / www.aliexpress.com / store / 1298531Класичен Магнетни Здравје Бакар Позлата Жените ХривнијаМагнет : NeodymiumБрој на

Glee Нараквици за Жените Алки на Синџирот на Љубовта да навиваат Хривнија најгласен поборник Навиваат Де

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата слика22mm широк;23cm(

*Изразат парцели може да имаат даночни прашање За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве мол

Бренд : MEEKCATMeterial : Нерѓосувачки ЧеликГлавниот Камен : никој Позлата : Црна позлатен пиштол (3 Пати Фино Пол

Моден Линк Синџир ХривнијаГолемина : 22cm*13mm / Тежина : 60g / pcБоја : Слика ШоуМатеријал : Нерѓосувачки Челик

12 Парчиња / Многу Керамички Накит Нараквици Цвет Круг Монистра Камен Изјава Порцелански Алки За Жени Ма

99 / многу30 парчиња / многуТопла Продажба 8мм DIY Додатоци Појас од не ' Рѓосувачки Челик Wristband Хривнија Од

100% 2016 година Нови Пристигнување Црната Лава Камен Монистра Черепот Нараквици За Жените Природен Камен

Пеперутка Керамички Монистра Нараквици Жени Мажи Дрвени Природен Камен Рачно Изработени Изјава Шарм Н

Информации : рачно изработени евтини многу едноставна боја смола уроци шарм јаже хривнијаСовршен подар

925 Sterling Silver Симпатична Мала Кит Животинско Делфин Синџир Прилагодливи Хривнија Алка за Девојки Жените Б

Чиста Боја Девојки Wristband Biker Нараквица со 18mm Snap Копчето DIY Рака Синџир на Жените Алка Љубов Накит Toggle braccial

12 Парчиња / Многу Жени / Мажи Шарм Нараквици Сребро Злато Боја Гулаб Приврзоци Изјава Алки Ткаенината Пр

Please wait...