0
clear
  • 100mm Шарени англиски Позитивна Енергија Среќен Живот Декоративни Дневник Washi Лента DIY Излет Scrapbooking Албум Маскирање Лента Escola
  • -20%
  • -20%
100mm Шарени англиски Позитивна Енергија Среќен Живот Декоративни Дневник Washi Лента DIY Излет Scrapbooking Албум Маскирање Лента Escola

100mm Шарени англиски Позитивна Енергија Среќен Живот Декоративни Дневник Washi Лента DIY Излет Scrapbooking Албум Маскирање

DEN 157.92

Достапност
Производот е достапен


100mm Шарени англиски Позитивна Енергија Среќен Живот Декоративни Дневник Washi Лента DIY Излет Scrapbooking Албум Маскирање Лента Escola

Кон својствата

Тип:
селотејп
Бренд Име:
Сезона Лист
Број На Модел На:
Шарени Англиски Позитивна Енергија Среќен Живот Декоративни Дневник Washi Допрете Го
Селотејп Тип:
маскирање лента

Производи во категоријата

Ние ќе испратиме цел објекти од нашата фабрика во Кина директно во рок од 3 до 5 работни дена откако вашат

Ние ќе го блокира купувачот кој остави негативни или netural повратна информација, без каква било претходн

Информации : Сосема Нов и Висок Квалитет 1.Објектот големина : W 1.5 cm * L 1000cm Приближно 2 Стил : како ваш избор

[xlmodel][фото][0000] Опис Име : 2 ПАРЧИЊА Нови Пристигнување DIY Моделирање Прозрачна Ленти Светат Во Темница Де

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.За нарачки

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации

МатеријалСунѓеротГлавната БојаЦрна, ЖолтаЛента Ширина40mm / 1.6 инченЛента Дебелина2mm / 0.08 инченЛента Долж

Ве молиме не го остават лоши коментари или поднесе спор директно, без каков било контакт со нас...

Пакет се Вклучени : 1 x washi лентаКарактеристики На Производот : ​На washi лента especiall за подарок wraping, и слика

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Овој производ е погоден за правење на запис и етикети, од хартија занает, на

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука100% Сосема Нов и Висок Квалитет на

Ширина : 1.5 cmДолжина : 10mМатеријал : хартија.Превозот 1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе

Ви благодариме, : )Уживаат Во Шопинг!.5 mm / 2mm / 5ммДолжина : околу 55 метриДебелина : околу 0.5 mm / 2mm / 5мм 3 M 300 LSE С

КратокШирина : ве молиме изберетеДолжина : 66 метри / rollДебелина : околу 0.25 milsБоја : ЖолтаБренд : 3 MМодел : 135

Добредојдовте во Мојата ПродавницаСлободен брод од страна на Кина, воздухот mail пост1 lot=2box(20pcs).тип избер

Опис 1 BUC 35mmx5m Со Вас Во Ѕвездите На Вечерта Washi Декоративни селотејп DIY Маскирање на Хартиена Трака Налеп

18 компјутери / Многу Гроздобер washi селотејп маскирање ленти Тенок деко лепило за DIY scrapbooking Канцелариски

Ве молиме внимание Драг пријателви благодариме за вашиот љубезно поддршка за нас !ако сте биле информир

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница : )можете да го додадете вашиот љубов предмети во ко

Добредојдовте на нашата продавница !!!Материјал : ХартијаДимензии : 1.5 cm(Ширина) *10m(должина)Функција : Мет

1 тркалаат по цел Материјал : washi хартиена Трака Димензии : Ширина 4.8 cm 5m должина Употреба : За пакување & по

Методи за плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ; Виза, Мастер кредитна картичка или главните начини на плаќање

80pcs / тркалаат гроздобер Фенер ретро сликаната Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking занаетчиски

Please wait...