0
clear
  • Чанг слатка Нови 2017 Стилски Девојка Спортски Панталони Деца Деца Џерси Harem Панталони Бебе Момче Џерси Bottoms
  • -20%
  • -20%
Чанг слатка Нови 2017 Стилски Девојка Спортски Панталони Деца Деца Џерси Harem Панталони Бебе Момче Џерси Bottoms

Чанг слатка Нови 2017 Стилски Девојка Спортски Панталони Деца Деца Џерси Harem Панталони Бебе Момче Џерси Bottoms

DEN 422.40
DEN 245.00

Достапност
Производот е достапен

Големина информации
Единица : cm, 1cm=0.4 инчи ,може да се 1-3cm грешка.
Големина 90/2 T 100/3 T 110/4 T 120/6 130/8
Должина 50 53 56 59 63
Половината/2 20 21 22 23 24 Возраст 1-2year 2-3year 3-4year 4-5year 5-6year детали за производот
Пакување детали
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи за 2-3cm разлика за мерење поради различни мерни методи. Тоа не е квалитет проблем.
2. Ве молиме да се разбере фото боја само за вашиот референца, бојата на вистински производи можеби неколку различни.
3. Ние можеме да понудиме DHL/ФЕДЕКС за слободен ако вашата цел е повеќе од $200.
За Превозот
1. Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта до други земји (Freeshipping).
2. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса.
3. DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.
4. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Контактирајте Со Нас
1. Ако сакате да се добие најдобрите попусти за продажба на големо (дистрибутер), или прилагодено услуга.
2. Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка.
3. Ако големината на производот не е во ред, тоа не е погодна за вас.
4. Ако постојат било скршено во транзит.
5. Ако производот што сте го добиле се различни како што е опишано.
6. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.
7. Plese се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ!
Ако сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас. Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме многу и се надевам дека ќе можат да уживаат ти шопинг во нашата продавница!

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 6, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
Чанг слатка
Тип На Објект:
Целосна Должина
Одговара Тип:
Лабава

Производи во категоријата

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

момчињата секојдневен панталони 2017 дизајнер бренд за детска долги панталони soild сите натпревар британс

Опис : Материјал : ПамукБоја : како на сликата шоуГолемина : 100(3 T) 110(4 T) 120(5) 130(6)Објектот СЛИКА : Превозот : С

Ние се Погоди Ќе Ви се допадне . Производ ГолеминаJchao Фабрика евтини деца панталони момчиња панталони 2016

90 панталони долго 56 половината 18 хип 34 * 2100 долги панталони големина 62 половината 19 хип 38 * 2110 долги панта

деца големина Големина Нас Големина Панталони Пред crotch висина од 100 3 T 55 20 90100cm 110 4 T 60 21 100110cm 120 5 T 65 22 110120cm 13

Ние вредност и почит за секој купувач, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕв

Нови Новороденче Симпатична 3 D Фокс Панталони !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На С

Ви благодариме.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве М

Добредојдовте На Скокање Метри Продавница Добра Вест : Клиентите Кои го Следат нашата Продавница или да

Информација За Производот : Пол : момче / девојкаБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : ПамукПакет : 1pe

Материјал : Материјал : Spandex Пакет incluing : Пакет incluing : 1*панталони Повод : Повод : Совршен за фустанup, ноќта н

Бебе Момчиња Harem Панталони Животинско Цртан Филм Шема Деца, Деца Млади Девојки Панталони Памук 2017 Новор

3А : Половината 56cm Хип 70cm Нога 12cm Панталони Должина 58cm4А : половината обемот 58cm хип 72cm нога 13cm панталони д

Информација За Производот : Пол : девојкиБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : памук + Кристал Карла

Информација За Производот : Пол : девојкиБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : ПамукПакет : 1pec=1lot / Opp

Стил : Деца Шорцеви Материјал : Памук, Големина : 12 M3 T Тежина : 70g90g Големина (CM) Должина на панталони (cm) Хип

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Ние ќе ги сноси сите превозот цена,

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Please wait...