0
clear
  • АВТО A/C КОМПРЕСОР 10S11C за Тојота Vois 10S11C 447220-5492
  • -20%
  • -20%
АВТО A/C КОМПРЕСОР 10S11C за Тојота Vois 10S11C 447220-5492

АВТО A/C КОМПРЕСОР 10S11C за Тојота Vois 10S11C 447220-5492

DEN 4752.00

Достапност
Производот е достапен

Се наоѓа во предниот дел на системот, AC компресор е една од двете junctions кои се одвојат висок притисок и низок притисок страни на климатизација систем.Кога сакате да уживате најкул ентериери во вашето возило, тогаш ќе треба да се провери работна состојба на климатизација систем. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Објектот на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ испратени.
Внимание :
1.И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние, исто така, препорачуваме користење на компатибилност на табелата, со цел да бидете сигурни дека овој компресор ќе се вклопи вашето возило. Да Драги Бразил Купувачот :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово. Тоа може да бара употреба на OE колектор како тоа е поголемиот дел од времето не се вклучени.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани, доколку вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!
Сакате да знаете ве молам отворете го следниот линк :
Сакате да знаете ве молам отворете го следниот линк :
. Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработуваат. Ве молиме погледнете во вашите возила спецификации.Сите компресори се фабрика директни снабдување со ниска цена и стабилен квалитет. Може исто така да треба да splice конекторот.
АВТО A/C КОМПРЕСОР 10 S11 C за Тојота Vois 10 S11 C 447220-5492
Опис на производот : Автомобил Модел:АВТО A/C КОМПРЕСОР за Тојота Vois 10 S11 C Компресор Модел:10 S11 C Weixing Предмет : WXTT097 Број на Жлебови:4 PK Макара Дијаметар:125 MM Volt : 12 V Година Модел : 2007 - ОЕМ Бр. Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме не двоумете се да не контактирате директно. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.Имаме над 1000 модел компресори. : 447220-5492
Слики како што е прикажано подолу :
Гуангжу weixing авто делови co. За safty причина со авион експрес,компресор доаѓа без масло, Можете да додадете наведени масло за компресори. Локалните обичаи плаќање даноци или не се вклучени во производите цена. Ќе прогласи ДОЛАРИ 50 на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле посебни барање од вас.Доста често се одредени возила може да има два различни делови за истата апликација за да се осигура дека вие сте добивање на точни дел за вашето возило ќе треба да ни ги испратите на дел броеви од оригиналниот дел се монтира на вашето возило.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Име На Модел:
WXTT097
Објектот Тежина:
8kg
Година:
2007-
Бренд Име:
WNRLN
Автомобил модел:
Тојота Vois
Compessor Модел:
10S11C
Жлебови:
4PK
макара дијаметар:
125mm
Напон:
12V
Ладилни:
R134a
ОЕМ #:
447220-5492
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Тојота

Производи во категоријата

ДЕТАЛИОБЈЕКТОТI G.ТБ0010AC КОМПРЕСОР ТИПCSE613 C AC КОМПРЕСОРМАКАРА НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАРPV6МАКАРА ЖЛЕБОВИ109mm

3 M5 H18 B647 BA ЗА ФОРД ФОКУС ТРАНЗИТ МК 1 МК 2 (19982004) ГРЕЈАЧ ОТПОРНИК Нови II ОЕМ Дел Број 1012450 1066902 1079538 1110969 1311115 3 M

Висок Квалитет на Сосема Нов Авто AC Компресор Спојки За Автомобил Mercedes Benz 8 PK Мерцедес Климатизација Ком

ДЕТАЛИОБЈЕКТ : I G.DKV14 G4 PK125 MMКОМПРЕСОР ТИП : DKV14 G АВТО AC КОМПРЕСОРМАКАРА ДИЈАМЕТАР : 125 MMГОДИНА : 2002 2003 2004 2005 2

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена По плаќање ве Молиме по

Некои модел можеби не шоу онлајн,добредојдовте на истрага.,ltd ,беше специјалист во авто ac монтирање над 20

за FORD 1 752 060 за FORD AV1119 E624 AA за HELLA 5 HL 351 332421 за BEHR HELLA УСЛУГА 351 332421одговара фот FITMENT одговара за одговара за М

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 3 B0819728 3 B0 819 728 Гол

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Добредојдовте на GC Компанијание може да ви понуди најголемиот дел / големопродажната цена на сите прои

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 ц

И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт пр

Denso 6 SBU16 C AC Компресор за автомобил Toyota Camry / Авалон 3.5 LЗа автомобил LexRX350 Климатизација Компресор8831007060 883200

ДЕТАЛИОБЈЕКТ : I G.КОМПРЕСОР ТИП : DKS15 D АВТО AC КОМПРЕСОРМАКАРА ДИЈАМЕТАР : 126 MMГОДИНА : 20052017REFREGERANT : R134 AVOLT : 12

ПРОЗОРЦИ превозот обично трае 35 денаDHL превозот обично трае 47 работни денаEMS превозот обично трае 515 раб

Карактеристики : R134a Вентил CoreГолемина на : ( ве Молиме видете ја сликата )Добро за refrigerants R134a.Добро запеча

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.авто ac компресор спојки за T

Дел Број : 6003489 NC Одговара За : КИА РИО III (UB) 2011 / 09 РИО III (UB) 1 Ако имате било какви прашања во врска со произ

Please wait...