0
clear
  • Едноставен Модерен Спалната соба Ноќни LED Ѕид Светилка Креативни Aisle Светилка Деца Соба Крап Акрилик Светилка Кафе Светлина Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Едноставен Модерен Спалната соба Ноќни LED Ѕид Светилка Креативни Aisle Светилка Деца Соба Крап Акрилик Светилка Кафе Светлина Бесплатен Превозот

Едноставен Модерен Спалната соба Ноќни LED Ѕид Светилка Креативни Aisle Светилка Деца Соба Крап Акрилик Светилка Кафе Светлина

DEN 2880.00
DEN 2448.00

Достапност
Производот е достапенКупувачот Треба Да Се Прочита

Кон својствата

Wattage:
White Light, Warm Light, Three-color Change
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Материјал:
acryl
Напон:
110V,90-260V
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Гаранција:
2 години
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Е dimmable:
No
Стил:
Новина
Техника:
Врежани
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
acryl

Производи во категоријата

Тифани Шарени Нордиските Гроздобер Железо Кристал Led Ѕид Светилка Бохемски Спалната соба Ѕид Светилка

Прилагодливи површината монтирани led ѕид светлина, ѕид светилка затворен,декоративни ѕид светлина за с

Ние нудиме на превозот на стока со Кина Пост Воздухот,Хонгконг Пост Воздухот,TNT,DHL,EMS,UPSот и Fedex...

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Враќање1.Гаранција1 НИЕ

Опис на производот : Име : Модерна Минимализам Метал E27 Led Ѕид Светилка Сјај White / Black Спалната Соба Led Ѕид С

Материјал : МеталВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотрошува

2017 Лофт Американски Ретро Скалите Aisle Балкон Ѕид Светилка Европската Спалната соба Ноќни Крпа Кристал Д

Испорака1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во о

Ѕидни Светилки 3 W LED Извор на Светлина 90260 V Алуминиум Материјал Прилагодливи Агол на Децата Читање Свети

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Сите големи кредитни ка

Материјал : Метал, SMD LEDВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотр

specifiche tecniche : modello : 603010 W potenza : 10 W Tipo ди Чип : SMD2835 x 50 pz tensione ди funzionamento : 100240 V AC 50 / 60 Hz dimensione : L = 44 см, H = 6 cm finitura :

Ние само брод да се потврди цел адреси.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...

Топло забелешка : боја на каросеријата е сребро како слика, емитуваат боја е достапен за Црвено / жолта /

ZYY Нордиските Модерна Едноставна Спалната соба Ноќни LED Читање Ѕид Светилка со Посебен Прекинувач Прила

Модерен Минималистички Нордиските LED Ѕид Светилки Креативни Спалната соба Ноќни Читање Светлина дневн

2017 Продажба на Лофт Индустриски Правец на Ресторанот Спалната соба Ноќни Ретро Гроздобер Оригиналност

Бесплатен Превозот L56cm / L65cm / L81cm Месинг Луксузни Бања Огледало Светилка Водоотпорен Ретро Бронза Кабине

Враќање & Наплата : 1 Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации Додатоци до

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.2)Плаќањето мора да се изврши

[xlmodel][фото][0000] 1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогла

Светилка на Лофт RH 30 W ЛЕР Песна Светлината Проширување Заградата Дизајн на AC напон 220 V Интеграција Свет

vСпецификации : Тип : Ѕид Светилка Моќност : 40 W Напон : 110220 V AC Применливи Простор : 1015 Квадратни...

Водоотпорен Ретро Бронза 54cm / 66cm Бања Огледало Светилка Кабинет Суета Огледало Светла 100% Месинг Ѕид Све

Производ Големина : Дијаметар : 40mm, Должина : 260mm извор на Светлина : LED Светло извор : 3 W, 5 W, 7 W, 10 W, 12 W Инстал

Материјал : МеталВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотрошува

Спецификација За ПроизводИме : Коњ Ѕид СветилкаМатеријал : ДрвоТелото Боја : Како На СликатаДимензии : Ш

Please wait...