0
clear
  • Бесплатен превозот TA7318P TA7318 Нови
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот TA7318P TA7318 Нови

Бесплатен превозот TA7318P TA7318 Нови

DEN 1298.88
DEN 1169.00

Достапност
Производот е достапен


За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо. Ако ни e-mail и не го слушнете одговорот, ве молиме ils ќе се одговори во рок од 24 часа.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Времето за испорака е прибл.
Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели, ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Враќање :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Превозот :
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор). Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Јас ќе го стори истото за вас.
Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Контакт :
Сите ema Please остави порака во Трговијата Менаџер.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Добредојдовте во продавница
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay,
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни
Празник) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.

Кон својствата

Број На Модел На:
TA7318P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
ZHONGXIANGTAI

Производи во категоријата

1 PCS НОВИ ПВЦ лента Хартија послужавник носителот Печатење послужавник за Epson HP1025 / 175 A / 275 / 177 / 176 Печата

Параметри : 1.Ткаенина состав : полиестер влакна2.Големина : една големина(3943)3.Применливи спортови : фудба

Евника Коса Производи 100% Необработени Џери Кадрава Коса Ткаат 8 Pcs / многу Откачен Кадрава Продолжување

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе ви ја испратиме стоката в

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

DEN 731.00

содржи : Грб + здолниште + вратоврскаТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облеч

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониск

ПВЦ / винил кујната кабинет(LHPV043)ЗАБЕЛЕШКА : цената е EXW цена и 3м / set,дополнителни еден метар плус m.Нашите

Оригиналниот Напојување Адаптер За Nintend 3 DS LL / XL AC Адаптер Влезен Напон~220 V Одговара За ДСi / DSi XL / DSi LL / 3 DS /

1)Дизајн со Двојна кука и јамка fastener на назад.2)Вграден во пена памук, ефикасно заштита на лактите и колен

ПВЦ / винил кујната кабинет(LHPV057)ЗАБЕЛЕШКА : цената е EXW цена и 3м / set,дополнителни еден метар плус m.Нашите

1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние см

Опис : Четка најлон коса ќе не залута или се шири додека сликарска Четка косата остане мека и еластична п

Descript јони : EASYA Гроздобер Антички Сребрен Опашот на Косата Клипови Накит За Жените Мода Кристал Кристал P

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Beyerdynamic dt100 dt102 dt108 dt109 слушалки 1 .2 Про

50 парчиња од било дебелина (0.46 / .71 / 1.0 mm) и било 5x10 компјутери дизајн избори.Можете или да контактирате с

ПВЦ / винил кујната кабинет(LHPV052)ЗАБЕЛЕШКА : цената е EXW цена и 3м / set,дополнителни еден метар плус m.Нашите

Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Експрес испорака трае околу 37 дена да пристигнат Ако имате било какви

Please wait...