0
clear
  • Жешка Жени Рачно Изработени Зелена Природен Камен Dro Обетки Гроздобер Злато Браун Велур Bowknot Dang Обетки Божиќ Подарок
  • -20%
  • -20%
Жешка Жени Рачно Изработени Зелена Природен Камен Dro Обетки Гроздобер Злато Браун Велур Bowknot Dang Обетки Божиќ Подарок

Жешка Жени Рачно Изработени Зелена Природен Камен Dro Обетки Гроздобер Злато Браун Велур Bowknot Dang Обетки Божиќ Подарок

DEN 143.52
DEN 115.00

Достапност
Производот е достапен


Опис на производот
Име : Ретро earring 100% Сосема Нов Камења : природен камен Пакување : една пара во картичката opp вреќа ве Молиме обидете се да се купи 12pairs да се добие најдобра цена
Фото Галерија
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YC-ER05059
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
xuben
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Употреба:
Двојно Earring
Материјал:
природен камен
Стил:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Пол:
Унисекс
ОБЛИКОТ:
Растенијата
Занает:
Клипот Обетки
Големина:
6.7X1.5CM
Метали Тип:
ретро гроздобер

Производи во категоријата

На име на производ и имаат поминато птица обетки Производ бројЕД5124 Производ материјал S925 Сребро Произв

љубов луксузни накит производители продажба ние ја прифатите дојдовен примерок обичајпо сите обезбеду

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете

[size] : дијаметар на надворешниот прстен на 8cm е 2,2 смЗима исто така, може да биде модерен, не сакамМоже да с

Бренд : LUKENI Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / г

Добредојдовте на нашата продавница!!!!! Се надевам дека сопственикот може да ме однесе далеку!!!!!Сон дево

Стил : модаСостојба : 100% сосема новПакување : Независни пакувањеПогоден за давање на подарок прилики : Ту

Карактеристики : Име : Мода Срцето CZ Камен Студ Обетки за жениБренд : 100% Сосема НовПакување : Црно кадифе

Пар* Обетки КристалИме на производ : Кристал Ѕвезда Метал Материјал : Позлатен Други Материјали : Кубни Ц

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар

Новиот дизајн природни барок слатководни бисер парична казна 925 сребрен / злато позлатен обетки студ кр

Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа 3,92 / pièce Commandes(12)Ry00609 nouveau 10мм Naturel ver

nПротокол бр intduction NOTENnonnn корејски познатиот бренд дизајн златниот цвет кристал НЕМА 5 cc earring за жените ст

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар

Повеќе од еден физички шема и дијаграм за вашиот референца Пакување : спакувани во едноставна запечатув

Опис на производот ID : 6918 Име : Мода 925 sterling silver студ обетки Тежина : 1.6 g Носи Повод : Свадба / Ангажирање /

Добредојдовте на нашата продавница!!!!! Се надевам дека сопственикот може да ме однесе далеку!!!!!Девојки

Please wait...