0
clear
  • Лето/Есен Кратко Sleeve Памук Машки Т Кошула Интересни Јенот Во Однос На Доларот Фунти Валута Симбол Печатење Кратки Ракави Кошули Tee
  • -20%
  • -20%
Лето/Есен Кратко Sleeve Памук Машки Т Кошула Интересни Јенот Во Однос На Доларот Фунти Валута Симбол Печатење Кратки Ракави Кошули Tee

Лето/Есен Кратко Sleeve Памук Машки Т Кошула Интересни Јенот Во Однос На Доларот Фунти Валута Симбол Печатење Кратки Ракави

DEN 902.40
DEN 587.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се обидеме да се преземат мерки за да се реши вашиот проблем во рок од 2 дена, додека не се задоволни. Ние не ќе ја напушти нашата информации за капка превозот наредби. Ние брод во светот. Ако тоа е вашиот проблем, ќе треба да плаќаат за превозот надомест. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ
Пријателски Потсетување : 1. Тоа обично трае 7-15 дена. Ве молиме овозможи 1~2cm грешка поради прирачник за мерење. (ние може да обезбеди слики без жиг) Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Направен од 100% памук и не исчезнат печатење квалитет загарантирана. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи! Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Вашето задоволство е она што ние се стремиме. Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. за објектот помалку од 2 KG. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. Ако тоа е наша грешка, ние ќе плаќаат за превозот надомест. Толку повеќе ќе ви ги купите ,повеќе ќе се спаси.Добредојдовте на нашата продавница. Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Време на испорака : во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од фотографијата е прикажано поради различни светлина и монитор.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Писмо
боја:
Црна,Бела,Беж,Јаглерод,Жолта,Црвена,Сива,Зелена,Сина,Сина
Карактеристики:
100% Дише Памучна Ткаенина, Мека, Не Исчезнат
SKU:
ZEWAYenDollarPound

Производи во категоријата

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Сите наши слики може да се печати на мажи / жени, Долги / Кратки Ракави, ако имате било какви прашања, ве Мо

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

Внимание Ве Молиме : BGtomato маици се Азиските големина Тие се помали од Европска големина.Ве молиме избере

Материјал : Tshirt направен од 100% памук, Преку специјални занает обработка направи Дише и Апсорбира потта п

Ние Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....Забелешка : овие податоци е прирачник за грешка при мер

OLGITUM 2018 Лето Жешка Жени Мода Назад Шлиц Сомот Култури Блузи Кратко Sleeve Тмаица Дами Круг Вратот Velour Крато

JYConline 2017 Чипка Секси Жени Т Кошули на Кратки Ракави Лето Блузи Tee Кошула Femme Сите натпревар маици За Женит

Вистински фото : Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воз

2018 топла продажба Пролет, есен 100% Памук мажите Долги ракави маици тенок pullover Солидна боја со кит Цртан ф

Големина (cm)SМLXLXXLБиста96100104108112Должина6364656667 1 Користи слична облека да се споредат со големина...

За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.За Големина на : Ние продаваме Аз

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер Повеќето од п

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Please wait...