0
clear
  • Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 X 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Отвори Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи
  • -20%
  • -20%
Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 X 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Отвори Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи

Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 X 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Отвори Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 1332.00
DEN 1225.00

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
AXK 10pcs R8 ОТВОРИ 1/2" X 1-1/8" X 1/4" инчи 12.7*28.575*6.35 мм отвори метрички минијатурни длабоко ритам топката имајќи
Модел
R8 ОТВОРИ
Димензии
Создаден (d)
12.7
мм
Дијаметар (D)
28.575
мм
Ширина (Б)
6.35
мм
Печати Тип
ОТВОРЕТЕ
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака

Кон својствата

Бренд Име:
AXK
Број На Модел На:
R8 ОТВОРИ
Материјал:
Хром Челик
Премази:
Масло
Структура:
прикажана
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Производи во категоријата

започнетекрајотОписМодел : SK8Вратило ID : 8mmГолемина : Прибл 42x14x32.8ммДупка Со Дијаметар : Прибл 5.5 ммДупки Ц

Опис : F6000 ZZ F6000 ZZ 10x26x8mm Метал Заштитените Страната Длабоко Ритам Топката ИмајќиМодел : F6000 ZZКоличина : 15pcs (

започнетекрајот2 парчиња SC13 UU 13mm Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC13 UUВратило ID : 13 ммКоличин

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 2 парчиња x Длабоко Ритам Топката Имајќи Мод

започнетекрајотМоделMR1282 RSДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)12ммШирина (Б)3.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гу

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF16 UU 16mm Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF16 UUВратило ID : 16

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F635 ZZ F635 ZZ 5x19x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Радијална Топката ИмајќиМодел : F635 ZZКоличина

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR72

започнетекрајотМоделMR1172 RSДимензииСоздаден (d)7ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Сина гума печа

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF10 LUU 10мм Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF10 LUUВратило ID :

6001ZZ метал штитови имајќи 6001 2 Z лежишта 6001 ZZ 12x28x8 mm 12*28*8ммМодел6001zzГОЛЕМИНА(mm)d12D28Б8Нето Тежина : 0.05 килограм

започнетекрајот2 парчиња KFL000 / KFL001 / KFL002 / KFL003 / KFL004 / KFL005 / KFL006 перница блок топката имајќи Цинк Легура Мини

MOCHU Запечатени Аголна Контакт Лежишта7205 C2 RZP4DBB25мм X 52mm X 15*2mm1 пар DB КонфигуриратеАголна контакт топката л

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Меѓутоа, купувачот треба

Добредојдовте на нашата продавница2 парчиња LMF12 LUU 12mm Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF12 LUUВрат

Производот Се Покаже И Детали СликиИмајќи Тип : Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај Meteic Серија Модел : BK5525 Вр

започнетекрајотМоделMR63 ZZДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)6ммШирина (Б)2.5ммПечати ТипZZ (Две страни мета

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 50pcs SK12Д

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

започнетекрајотDC4127(3 C) Еден Начин Канџите Sprag Тип (41.275x57.935x13.5mm) Еден Начин ЛежиштаFreewheel Тип Overrunning Спојки A

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR52

Please wait...