0
clear
  • Camshaft Позиција Сензор 0232103021 09118374 90505794 90560111 YS6G1 2K073 АА За Опел Astra Mk4 Mk5
  • -20%
  • -20%
Camshaft Позиција Сензор 0232103021 09118374 90505794 90560111 YS6G1 2K073 АА За Опел Astra Mk4 Mk5

Camshaft Позиција Сензор 0232103021 09118374 90505794 90560111 YS6G1 2K073 АА За Опел Astra Mk4 Mk5

DEN 864.00

Достапност
Производот е достапен


Ставка Опис
КО MPANY БР.
ОЕМ БР.
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
ВОЗИЛОТО 0232103021 0232103021 09118374 90505794 90560111 YS6 G1 2 K073 АА
3 пина За "Опел"
Пакување Детали кутија за пакување Нашата Предност 1. Ние сме долгорочен Aliexpress продавница продавачот ,Богато искуство и прекрасната Услуга за вас 2. Сите наши производи се од ofessional по услуга за вас, 3. ние ја прифати кредитна картичка плаќање ,ако било каков проблем, или било кој друг рок на плаќање ви се допаѓа pls дозволете ми да знам ,исто така, може да се прифати Превозот Услови Предмети ќе биде испорачуван EMS,USP,DHL,.Превозот methed зависи од вашиот избор Превозот methord Превозот време USP,DHL,FEDEX,ТНТ 2-7 дена по испорака ЕМС 4-10 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја ) Гаранција 1. Секој производи доаѓаат со Гаранција . 2. Секој производи ќе биде на тест пред senting.За да се задржи сигурни дека сите производи работат добро. Повратни информации 1. Сите наши производи ќе бидат исти како и фотографии ,па се надевам дека ние само може да се добие postive повратни информации . 2. Било како да се споредуваат со оригиналот ,pls се задржи сигурни нашиов се конкурентна цена со висок квалитет што не се надевам дека имаат било лош повратни информации 3.Ние, исто така, како и вашите предлози за подобрување подобро
За нас
Нашите производи имаат положено за Управување со Квалитет Систем за Проверка на TS16949
Нашата компанија е специјализирана во производство на калеми за палење, Дизел заеднички железнички систем Електромагнетниот вентил и разни сензор серија, како и на други електрични авто делови. Имаме ужива добар углед на пазарот дома и во странство, како што Европа, Северна и Јужна Америка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија.

Кон својствата

Резолуција:
добро
Повторливост:
Никој
Мерен Опсег:
1-100m
Тип:
Магнетна Индукција
Hysteresis:
1 s
Бренд Име:
WANNATUO
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
линеарна:
10
Производителот Дел Број:
0232103021 09118374 90505794 90560111 YS6G1 2K073 АА
Материјал:
Пластични
Сместување:
Camshaft
Осветленост Дел Број:
0232103021 09118374 90505794 90560111 YS6G1 2K073 АА
Чувствителност:
Висок
Автомобил модел:
Опел
ОЕМ:
09118374, 90505794, 90560111, YS6G1 2K073 АА
Притисок-тип на сензор:
RDS
Моќ-напон :
5
Дел Тип:
100% Нов Дел
сертификација:
ISO9001 / TS16949
Гаранција:
12 месеци
Опис:
Брзината На Сензорот
Начин на плаќање:
ТТ / Paypal / Western union

Производи во категоријата

обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било дано

0 CRD 2006 / 042010 / 12 2987 кзм, 160 KW, 218 КС Компас MK49 2.0 V12 57 S 2005 / 092012 / 12 5980 кзм, 450 KW, 612 КС За МерцедесБенц AKlasse W168 На 140 199

Објектот на Име на Вратило Позицијата на Сензорот (CKP сензор) Точка Бр MD357274 ОЕМ број J5 T25099,MD357274 Одговара з

Повратни информацииНие во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации .само негати

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

..ОЕМ# MD320622.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА Мицубиши MONTERO 9402 ОДГОВАРА ЗА Мицубиши MONTERO СПОРТ 9704..

Авто Делови Вратило Позиција Сензор ОЕМ# 7500RAAA01 J5 T3017 За RDX TSX СПОГОДБА ГРАЃАНСКИ ОДГОВАРА ЏЕЗ ГРАД ЕЛЕМЕН

Ви благодариме за вашето разбирање Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот п

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверет

Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предме

6 1994 / 07 2000 / 12 За VAUXHALL VECTRA (Б) 1.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозм

зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот Ве молиме контактирајте со нас за повеќе инф

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да б

JJ AutopartsДетали За Производот90357491 Вратило Позиција Сензор За "ОПЕЛ" Astra F Vectra Corsa A B 1.2 1.4 1.6Нашите Услуги : Еде

1 X ТОПЛА Чудак Вратило Позиција Сензор За Jeep Wrangler TJ 199804Објектот спецификите Состојба : Нов Бренд : CARBOLE Га

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да б

Година Производител Модел Трим Мотор 1995 Година За Chevrolet Chevy Радост Hatchback 2Врата 1.4 L 1400 CC 85 Cu...

0 TFSI 2004 / 092012 / 08 1984 кзм, 147 KW, 200 КСA3 8 P1 2.8 Т quattro 1996 / 122003 / 05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PSA3 8 L1 S3 quattro 2001 / 102003 / 05 1781 годин

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверет

Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации обичај царинење многу строги, клиентот треба да сор

Please wait...